[PT4] Note Tracker

• Garggamel
      Garggamel
      Złoto
      na forum od: 13.09.2013 Posty: 736
      W PT4 jest opcja dla statystyk : "Stats from current cash stake only" - czyli po jej zaznaczeniu mamy tylko statystyki z jednego limitu - i to jest fajne.
      Czy da się w jakiś sposób zrobić, żeby Note Tracker pokazywał notki też tylko z jednego limitu?
  • 6 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 537
      Witaj Garggamel,

I tak, i nie.

Możesz stworzyć definicje notatek dla różnych limitów, czyli filtrować je także po stawkach. Jednak zawsze będą się wyświetlały wszystkie notatki.

Pozdrawiam.
    • Garggamel
      Garggamel
      Złoto
      Napisane przez Skibcio
      Witaj Garggamel,

I tak, i nie.

Możesz stworzyć definicje notatek dla różnych limitów, czyli filtrować je także po stawkach. Jednak zawsze będą się wyświetlały wszystkie notatki.

Pozdrawiam.
      A mógłbyś naprowadzić jak to zrobić?
      Może trzeba by uderzyć do supportu PT4 aby wprowadzili taką opcję, da radę? - myślę że będzie bardzo przydatna (sam bym to zrobił ale źle u mnie z językiem obcym :facepalm: )
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Tools -> Note Tracker -> Edit -> wybierasz jakąś definicję notatki lub tworzysz nową -> Player -> Add Filter -> Game Details -> Stakes -> i wybierasz limit.

Wydaje się skomplikowane, jednak tylko na początku.

Nie widzę jednak zbyt wielu zalet tego typu filtrowania rozdań... Tym bardziej, że wiele osób miesza stawki, jednak ich gra na różnych limitach się nie różni, tego typu filtry spowodują tylko zmniejszenie dokładności statystyki/notatki.

Twórcy PokerTrackera na pewno biorą pod uwagę sugestie użytkowników. Jeśli masz pomysł, który mógłby być użyteczny to oczywiście warto go zgłosić.
    • Garggamel
      Garggamel
      Złoto
      Taka opcja by na pewno nie zaszkodziła moim zdaniem, jak to mówią - lepiej mieć niż nie mieć =) .

Jestem początkujący,a Twoim zdaniem od jakich limitów warto opcję "Stats from current cash stake only" mieć zaznaczoną?

Ach te mieć....
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      To już raczej zależy od osobistych preferencji. Od poker roomu na którym grasz oraz od ilości rozdań które rozgrywasz.

Jeśli tych rozdań nie jest dużo, powiedzmy 30k miesięcznie, to na poszczególnych graczy nie będziesz miał dużo rozdań, jeśli zaczniesz je dodatkowo filtrować to statystyki nie będą wymierne. Więc po co to robić?
    • Garggamel
      Garggamel
      Złoto
      Myślę że na mikrosach pewnie nie warto filtrować, nie wiem jak jest wyżej, powiedzmy od Nl50 - może wtedy warto :fdrink.