[HM2] HM2 HUD vs P*

• kabulek
      kabulek
      Brąz
      na forum od: 28.01.2009 Posty: 721
      Witam!

Po ok. 4 latach przerwy postanowiłem odkurzyć pokera i pobawić się trochę na niskich stawkach. Z uwagi na to, że wcześniej używałem Elephanta i nigdy nie miałem styczności z HM, mam problem z odpowiednim ustawieniem HUDa HM2 na stołach pokerstars.
      Dokładniej chodzi mi o położenie statystyk, które w tym momencie pojawiają się w jakiejś tam pozycji, bliżej lub dalej od danej osoby, ale w żaden sposób nie mogę/nie potrafię ich przesunąć w dogodne dla siebie miejsce. Na niektórych pozycjachh jest ok, ale np na pozycjach u dołu stołu lub u góry jest beznadziejnie - statystyki zasłaniają mi wielkości stacków, lub znajdują się pomiędzy dwoma graczami. W Elephancie o ile się nie mylę można było myszką przesunąć statystyki tam gdzie mi pasowało, a nawet rozdzielić wiersze. Czy taka opcja jest gdzieś w HM2?

Obecnie używam wersji trial i póki co nie chcę kupować produktu, który nie do końca spełnia moje oczekiwania. Może to i pierdółka, ale znacznie utrudnia mi to grę, szczególnie gdy nie widzę wielkości stacków. Mam jedynie 6 statystyk i już jest problem, więc co by było gdybym dorzucił jeszcze parę. Po południu wrzucę screena z wyglądem stołu (jestem w pracy).

Z góry dziękuję za pomoc.
  • 7 odpowiedzi