[TN] Jak się otwiera stoły cash?

• Woocash
      Woocash
      Brąz
      na forum od: 11.06.2010 Posty: 1 865
      Czesc,

Wlasnie zainstalowalem sobie TableNinja II i niestety nie jestem w stanie ustawić table openingu dla cash games. Korzystałem z poradnika urbiego, ale niestety on pokazuje jak to zrobić w table ninja I, a tutaj sam sobie niestety nie moge poradzić. Nie wiem czy jestem slepy czy po prostu nie widze tego co powinienem zobaczyć, ale tutaj nie ma żadnej zakładki odnoszącej sie do otwierania cash games.

Czy ktos ma pod ręką jakis poradnik, albo mógłby mi pomóc?
  • 3 odpowiedzi
    • Woocash
      Woocash
      Brąz
      Dobra, jakos w koncu o wlasnych silach dotarlem do tego jak otwierac stoliki.

Pytanie - Czy da sie jakos ustawic zeby automatycznie schodzilo mi ze stolikow i szukalo nowych jak przykladowo VPIP schodzi pnizej jakiegos poziomu?

Co wiecej: Nie dzialaja mi w ogole te guziki odpowiedzialne za rozmieszczanie stolow i tak dalej. Da sie to jakos zrobic? Czy to moze wina tego ze mam cos zle klikniete w sofcie pokerstars?
    • Woocash
      Woocash
      Brąz
      Moze ma cos z tym wspolnego ze na dole na pasku wyswietla mi sie czerwono-zielone koleczko Tableninja II i pisze na nim "Only global hotkeys are working"?
    • jeneral86
      jeneral86
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.11.2009 Posty: 4 666
      Witaj Woocash,

Nie wiem jak Ci pomóc. Polecałbym bezpośredni kontakt z supportem narzędzia. Znalazłem też wątek na głównym forum Hold'em Managera - może Ci on pomoże:

- Hold'em Manager 2 - forum

Pozdrawiam,
      jeneral86