[PT4] Duża liczba duplicates + ograniczenie wielkości bazy

• Orlo007
      Orlo007
      Brąz
      na forum od: 24.05.2010 Posty: 2 754
      Hej,
      mam problem z PT4 a mianowicie chodzi o to że za każdym razem gdy uruchamiam import to najpierw zczytuje mi jakies zaległe rece, czasami nie jest tego dużo 1k-2k rak ale czasami jest ich ponad 10k, zamula to prace i szybkosc działania na poczatku gry. Jak z tym sobie poradzić?

Drugie pytanie jest o baze rąk. Rozrasta sie w dosyć szybkim tempie. Jak ograniczac jej miejsce na dysku? Robię purge hands ale to nie pomaga w zmniejszeniu jej wielkości . Czy można jakoś zmniejszyc baze? Zrobić coś w PostgreSQL ? Czy wogole można przenieść całość w miarę łatwo na inna partycje?
  • 3 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 536
      Witaj Orlo007,

PokerTracker 4 -> Configure -> Siete $ Imports Options -> Preferences -> musisz mieć zaznaczone przenoszenie rąk do folderu processed.

W PokerTrackerze 4 -> Play Poker -> z lewej strony masz ustawienia poker roomów, musisz je wszystkie przejrzeć (te które włączyłeś) i sprawdzić czy nie ma tam przypadkiem powyższego folderu processed (nie może go tam być).

Co rozumiesz przez duże tempo? Ile masz rozdań w bazie? Jeśli tych rozdań jest dużo to i baza będzie dużo ważyć :s_rolleyes:
      Sprawdź folder POstgreSQL/[wersja]/data/pg_log (ile waży).

Pozdrawiam
    • Orlo007
      Orlo007
      Brąz
      na forum od: 24.05.2010 Posty: 2 754
      Cały folder PSQL waży 40GB a sam ten plik niecałe 650MB.
      Przez duże tempo rozumiem ZOOMa duża lba rąk.
      Mogę jakoś przenieść cały folder z PostgreSQL na inna partycje?
      Jakoś wyczyścic ten folder by nie ważył 40GB?
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 536
      Jeśli dobrze pamiętam to 1kk rozdań to ok 10GB (+/-2GB).

Najpewniejszy sposób na zmniejszenie rozmiaru bazy to usunięcie starych rozdań (Purge).

Bazę możesz przenieść: http://wiki.postgresql.org/wiki/Change_the_default_PGDATA_directory_on_Windows