[HM2] Notki

• FoocuS
      FoocuS
      Brąz
      na forum od: 09.05.2011 Posty: 494
      Witam,
      Od jakiegos czasu mam problem z wykonywaniem notatek podczas sesji. Okno normlanie sie wyswietla z tym, ze jak zaznaczam pole to szybko sie odznacza i nie moge nic napisac. Dodam, ze po sesji juz moge normalnie w replayerze pisac. Nie mam pojecia czego moze to byc wina, nie zmienialem nic w opcjach. Prosze o pomoc.
  • 4 odpowiedzi
    • yoovan
      yoovan
      Srebro
      na forum od: 09.11.2009 Posty: 2 091
      Może masz tak słabego kompa jak ja. Wyłączyłem to i notkuję w sofcie roomu.
      A może nie. Da się poczuć po prędkości otwierania notek, popupów i takichtam.
    • FoocuS
      FoocuS
      Brąz
      Nie nie, absolutnie komputer swiezy. Normalnie byly robione notatki przed tem.
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Hej FoocuS,

nie spotkałem się z takim czymś wczesniej ale może standardowa rada: reinstalka Holdem managera 2 by pomogła. Raczej nie jest to wina NET Frameworka. No i pytanie: czy okienko przestaje być aktywne tylko wówczas gdy stół się aktywuje (jest Twoja kolej podjęcia akcji)? Jeśli tak, to może warto by wyłączyć opcję w stylu: 'Popup table on hero action' lub 'Keep focus on the table when action is required' w ustawieniach softu.

Pozdrawiam.
    • FoocuS
      FoocuS
      Brąz
      Tak, udalo sie, nie mam pojecia jak to sie stalo, ze mialem te opcje zaznaczone. Dzieki !