[HM2] HM2 problem z instalacjá

• cris238p
      cris238p
      Brąz
      na forum od: 11.05.2013 Posty: 16
      Witam , mam problem z instalacjá HM2 .Mam orginalne oprogramowia Vista , które dzis formatowalem. Wczeniej nie mialem zainstalowane HM2 Mam kompeter sprowadzny z angli z angielskim oprogramowaniem. Pobralem instalke . Uruchamiam ja jako administrator poczym od razu wyslakuje okienko:
      Error opening:
      C:/Program Files/PSQLINXSTALL/VCREDIS

Click abort to stop the instalation,
      retry to train again,ignore to skip this file.

Kiedy klikam pierwsze dwie opcje instalcja sié wylacza lub nie kontynueje , kiedy wciskam ignore instalacja idzie na przód laduje sie dolny pasek , ale instacja \psql nie idzie wogule na przód . Po pewnym momencie i tak wyskakuje okienko , jak by pzql sié zaczela instalowac poczym na koniec pojawia sie na tym okienku setup not respodding i nic dalej sie nie dzieje. Zdrugiej strony w programach pokazuje ze PSQl zostao zainstalowane
      Z góry dzieki za pomoc pozdro
  • 1 odpowiedź
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      cześć cris2238p,

spróbuj odinstalować pozostałości po Holdem Manager 2 i PostgreSQL programem Revo Uninstaller. Następnie zainstaluj wszystko na nowo. Jesli natomiast to nie zadziała, spróbuj zainstalować tą samą wersję postgresql z osobnej instalki pobranej z internetu - może to załatwi sprawę.

pozdrawiam.