[HM2] Import Jenego Pliku

• win
      win
      Brąz
      na forum od: 02.05.2007 Posty: 262
      hej, mam problem z hm2, normlani mi nalicza statystyki ale nie moge przeg;ladac rozegranych rozda. ale zauwazylem ze podczas gry moge wyeksportrowac opstatnie rozdanie. i teraz mam pytanie czy moge te wyeksportowane rozdanie jakos odtworzyc w hm2 ?
  • 1 odpowiedź
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Hej win,

też ostatnio w zakładce Reports nie wyświetlają mi się na bieżąco rozdania. Nie wiem jak temu zapobiec. Wiem natomiast, jak odświeżyć ręcznie.
      Aby to zrobić, musisz zrobić restart Holdem Managera 2 lub wejść w zakładkę Player i wybrać kogoś innego, po czym znów siebie. Wszystkie ręce się wtedy załadują prawidłowo.

Aby mieć wgląd na rozdanie po rozegraniu sesji, oznacz je ('Mark'). W hudzie na stole masz okienko gdzie są 2-3 ostatnie rozdania i zwycięzców. Kliknij na to LPM, aby otworzyć menu, wybrać konkretne rozdanie i oznaczyć tagiem LUB wyeksportować jako tekst do wklejenia na forum (Wtedy wybierasz z listy serwis PokerStrategy.com i klikasz "Copy to clipboard". Teraz możesz już wkleić). Kliknij PPM na jedno z tych trzech ostatnich rozdań, by rozwinąć menu kontekstowe z tagami i oznaczyć je natychmiastowo tagiem.

Żeby przejrzeć oznaczone rozdania, zaznacz "Marked hands" w 'Reports'.
      Daj znać czy ten reset programu lub użytkownika pomogła.

Pozdrawiam.