Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Micro challenge

• eatmyroll
      eatmyroll
      Brąz
      na forum od: 05.02.2010 Posty: 671
      Siema!

Jako, ze od juz dosc dawna nie moge poradzic sobie z nadmiernym spazzowaniem, tiltem i brakiem motywacji do gry postanowilem skatowac swoja niepoukladana glowe 40-ma godzinami klikania limit nizej niz zwykle na zoomie.
      Na "codzien" rozdaje $ na nl50 i nl25FR, jednak malo ma to wspolnego z poukladana gra. Po dzisiejszej analizie bazy oczy mi prawie z orbit wyszly jak zobaczylem jaka kwote przespazzowalem dosc krotkim okresie czasu. Stad challenge, albo sie opanuje i w koncu bede gral jak nalezy albo przynajmniej ogranicze straty grajac na nizszym limicie.

Wstepny plan zaklada rozegranie 40k rak do 18go listopada.
      Zalozenia:
      - gram 3 stoly nl10 zoom fr, do 18go nie tykam zadnych innych gierek (wlaczajac w to satki, rozluzniajace mtt itd)
      - kazdy spazz wklejam tutaj w codziennym podsumowaniu. Kazdy spazz to kara w wysokosci dodatkowego 1k rak na nl10 bez wydluzenia dead line
      - challenge zakonczy sie sukcesem tylko w przypadku winratu ev minimum 6bb (przy moim spazzowaniu mission prawie impassible)

W przypadku sukcesu dostaje od kolezki od SR duza butelke wybranej wczesniej przez siebie wodeczki, przy failu buteleczka powedruje w odwrotnym kierunku (zeby nie bylo niezeznie od wyniku nie mozemy buteleczki oproznic razem :D )

Dodatkowo jako utrudnienie zobowiazuje sie nadal nie palic fajek przynajmniej do konca challengu (atm 12 dzien na e-papierosie) i nie tykac alkoholu (lacznie z piwem, choc przeciez to nie alkohol :D )

Updejty minimum raz dziennie.
      Startuje dzis o polnocy (za 5 min czasu w uk)
  • 8 odpowiedzi
    • Artur8902
      Artur8902
      Brąz
      na forum od: 19.12.2010 Posty: 670
      wódeczka z koleżanką. :s_rolleyes: :s_p: :s_ugly: :sdrink

dasz rade. powodzenia :fdrink
    • crueleq
      crueleq
      Brąz
      na forum od: 18.07.2009 Posty: 3 143
      Na pewno wpadnę obejrzeć... oh wait, przecież nie będzie niczego, skoro już nie spazzujesz. Może chociaż wykres :s_rolleyes:

gl ofc
    • eatmyroll
      eatmyroll
      Brąz
      I juz wiem ze lekko nie bedzie.. Bazy brak, nie ma jak sie dostosowac bo na jakiekolwiek ready trzeba wiekow przy takiej ilosci grajkow a cos takiego jak FE chyba nie istnieje :D

Sesja dramat, co prawda tylko 1 spazz za calego stacka ale na nonSD polecialem sporo, bo boardy cos za bardzo nie chcialy wspolpracowac.

Graf i lapy po 10k, atm:

5002 hands
      +14,60$
      3.0 bb/100 :facepalm:

Z drugiej strony przy dobrym runie z 7bb/100 nie powinno byc problemu, bo to co sie tam wyprawia to szok :nh
    • claher
      claher
      Global
      na forum od: 05.07.2011 Posty: 256
      Siemka, przyjmij zaproszenia bo mam sprawę :)

Przeczytaj wiadomość :)
    • eatmyroll
      eatmyroll
      Brąz

Zeby nie bylo, ze sie poddalem :D Niestety PT4 mi sie wysypal i troche zajelo mi poskladanie wszystkiego do kupy. Volumowo sie juz raczej nie mam szans wyrobic, ale powalcze na tyle, na ile bede mogl
    • crueleq
      crueleq
      Brąz
      na forum od: 18.07.2009 Posty: 3 143
      O jesteś :)

Trochę długo Ci zajęło te ~12k hands ; ]
      Jak tam kwestia picia ? :D
    • eatmyroll
      eatmyroll
      Brąz
      Napisane przez crueleq
      O jesteś :)

Trochę długo Ci zajęło te ~12k hands ; ]
      Jak tam kwestia picia ? :D
      Niestety z piciem fail, dostalem jakis koniak i nie dalem rady sie powstrzymac :rage:
      Za to z rzucaniem fajek trzymam sie dzielnie, juz prawie miesiac nie mialem papierosa w ustach :pokerface:

Poddaje sie, jakiekolwiek challenge w moim przypadku mijaja sie z celem, bo niestety przy mojej pracy zaplanowanie czegokolwiek na okres dluzszy niz dzien do przodu nie jest mozliwe
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Brąz
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 24 126
      W każdym razie gratuluję silnej woli w przy rzucaniu palenia :s_thumbsup: