[PT4] Replayer - zmiana ilości rąk w HUD

• nrb1337
      nrb1337
      Brąz
      na forum od: 20.03.2013 Posty: 581
      Chcę wstawić statystyki do oceny z ostatnich 40k rąk. Problem w tym, że HUD w replayerze pokazuje mi 58k czyli wszystkie z danego limitu.

Jak ustawić konkretną ilość rąk do wyświetlenia w HUD lub ręce z danego przedziału czasowego?

Temat już pewnie był ale nie znalazłem rozwiązania.
  • 4 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 543
      Witaj nrb1337,

Ciężko znaleźć temat który nie był już poruszany :s_ugly:

PokerTracker -> HUD -> Edit HUD Options -> General Settings.

W tym oknie możesz ustawić podział HUD'a na stawki (przy czym np. nl10 i nl10 zoom to dwa inne limity), oraz rodzaj "bet type"(no-limit, pot-limit itp.).

Możesz także ustawić wyświetlanie ostatnich xxx rozdań, a od niedawna możesz także ostawić filtr ostatnich tygodni. Jednak musisz mieć na uwadze to, że po ustawieniu dwóch ostanich filtrów HUD będzie wolniej działać.

Pozdrawiam.
    • nrb1337
      nrb1337
      Brąz
      Przy ustawieniu liczby rąk moje staty w HUDzie nie wyświetlają się wcale. Jakieś pomysły?

Przy ustawieniu liczby tygodni jest ok.

Dzięki Skibcio :fdrink
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 543
      Napisane przez Skibcio
      Możesz także ustawić wyświetlanie ostatnich xxx rozdań, a od niedawna możesz także ostawić filtr ostatnich tygodni. Jednak musisz mieć na uwadze to, że po ustawieniu dwóch ostanich filtrów HUD będzie wolniej działać.
      Filtr z ustawieniami liczby rozdań w przypadku dużej ich liczby oraz zwykłego HDD działa dużo wolniej: pop up konkretnego limitu (ostatni post 4greg4).
    • nrb1337
      nrb1337
      Brąz
      Wszystko jasne. Dzięki!