Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

17$

• rootpl
      rootpl
      Brąz
      na forum od: 03.04.2010 Posty: 1 692
      Cel :- 50k hands- pozytywny winrate- solidna, przepełniona myśleniem gra

edit : nie udało sie

Motywacji mi nie potrzebna, kiedyś oglądałem filmiki motywacyjne, czytałem artykuły, robiłem cuda nie z tej ziemi, teraz mam to głęboko w dupie.

Rzuciłem motywację, głupia pizda była, teraz mam determinację, fajne cycki, raz miła, raz ostra, lubię to.

Wykres wrzucę od czasu do czasu, jak na minus to nie wrzucam, jak na plus to w ramach dowartościowania ego wrzucę, nikt mnie nie lubi, mam małego fiutka, krzywe nogi i jąjąjąkam się stąd tylko wykresy na plus będą.

,, złapie kilka buchów, wykonam kilka ruchów "

Ważniejsze od profitów, solidnej gry jest bycie lepszym od himenna :D

• 9 odpowiedzi
    • Artur8902
      Artur8902
      Brąz
      na forum od: 19.12.2010 Posty: 670
      Like iT! :f_thumbsup:
    • kleko91
      kleko91
      Brąz
      na forum od: 26.12.2011 Posty: 2 197
      Dobrze się zapowiada :f_grin:

Czekamy na grube updaty! :pokerface:
    • rootpl
      rootpl
      Brąz
      ,,Nasreddin przedstawiany jest niekiedy jako głupiec, innym znów razem jako osobnik obdarzony nieprzeciętną inteligencją czy wręcz człowiek, który posiadł mistyczną wiedzę...
      Uczeni wylali na temat Nasreddina morze atramentu, choć wedle tradycji hodża nie poświęcał im ani zbyt wiele czasu, ani uwagi.
      Mia on kiedyś powiedzieć: ,, W tym życiu istnieję na opak", co pchnęło niektórych badaczy do żonglowania cyframi domniemanej daty jego śmierci, w nadziei na odkrycie jakiejś tajemnicy.

Dla sufich, którzy wierzą, że głęboka intuicja jest jedyną prawdziwą drogą poznania, opowieści o Nasreddinie są ćwiczeniami praktycznymi. Każdy adept wybiera sobie te, które szczególnie do niego przemawiają, i obraca je w myślach tak długo, aż przyswoi sobie ich sens. Nauczyciele suficcy twierdzą, że w ten sposób można dokonać przełomu w umyśle i dojść do wyższej mądrości.
      Co do jednego sufi są zgodni z tymi, którzy nie podążają ścieżką mistycznego poznania z historiami Nasreddina każdy może czynić to, co ludzie czynili od wieków - po prostu się nimi bawić."

Cytat Indries Shah z Wyczyny niezrównanego hodży Nasreddina.

Przemytnik

Nasreddin wielokrotnie przekraczał granicę między Persją a Grecją na grzbiecie osła. Zawsze wywoził dwa kosze siana i wracał bez ładunku.Celnicy, podejrzewając, że coś przemyca, za każdym razem przeszukiwali drobiazgowo jego bagaż. Nigdy jednak nic nie znaleźli.
      -Co wieziesz, Nasreddinie? - pytali.
      -Jestem przemytnikiem - odpowiadał nieodmiennie.
      Mijały lata. Nasreddinowi powodziło się coraz lepiej, a w końcu przeniósł się do Egiptu. Pewnego dnia spotkał tam jednego z celników.
      -Hodżo, teraz, kiedy już nie podlegasz jurysdykcji Persji ani Grecji i żyjesz tutaj, opływając w luksusy, powiedz mi, co ty właściwie przemycałeś, że nigdy nie mogliśmy cię przyłapać?
      -Osły !

Na skróty

Idąc do domu pewnego pięknego ranka, Nasreddin pomyślał, że nie byłoby głupio skrócić sobie drogę i pójść przez gaj oliwny.
      ,, Dlaczego - spytał sam siebie - mam wlec się zakurzoną drogą, skoro mogę napawać się pięknem przyrody, rozkoszować śpiewem ptaków i wonią kwiatów ? Zaiste to wielki dzień, dzień szczęśliwych postanowień!".
      Jak pomyślał, tak zrobił. Dał nura w soczystą zieleń oliwnego gaju. Nie uszedł jednak daleko, bo ledwie postąpił parę kroków - wpadł do jamy.
      Leżał i rozmyślał nad swoją sytuacją: ,,Cóż, nie jest to jednak zbyt szczęśliwy dzień. A mimo to dobrze, że obrałem drogę na skróty. Skoro coś takiego przydarzyło mi się w tak pięknej okolicy, to cóż dopiero mogłoby mnie spotkać na tamtej okropnej, brudnej drodze?".

Wieczorem cytatem rozdziału z najlepszej książki jaką ostatni czasy miałem okazję czytać zniszczę wiele rzeczy, w które dotychczas wierzyliście.
      Jutro wieczorem. Dzisiaj wykres będzie. A może nie.

Polecam : http://praktycznaimprowizacja.pl/

Mądrość

Ktoś zapytał Nasreddina:
      „Jak można osiągnąć mądrość?”
      Nasreddin odpowiedział: „Zawsze słuchaj uważnie co mądrzy i uczeni ludzie ci mówią. Kiedy jednak rozmawiasz z innymi, słuchaj uważnie tego co sam mówisz!”

Mistrz, mistrz !!!!
    • rootpl
      rootpl
      Brąz
      Challenge uznaję za zakończony. Nie jestem w stanie spełnić poniższego punktu :

- solidna, przepełniona myśleniem gra

Zmieniam nazwę tematu, zmieniam warunki i gram dalej, uuuu uuuuu uuuuu.

Chcesz zmienić coś w swoim życiu na lepsze ? Schudnąć, znaleźć partnera, wbić na NL 500, shipnąć WSOPA ? Wypróbuj ten prosty sposób :

Zamknij oczy i wyobraź sobie nową/nowego siebie. Pomyśl, jak szałowo będziesz wyglądać w obcisłych, modnych dżinsach, na randce z rootempl lub Angeliną Jolie, na własnym skórzanym fotelu we własnym gabinecie szefa korporacji albo sącząc drinka w Vegas.

Dobra wiadomość jest taka, że tego typu ćwiczenia od lat zalecają niektóre poradniki samodoskonalenia. Zła wiadomość jest taka, że badania naukowe wskazują, iż ćwiczenia takie są w najlepszym razie nieskuteczne, w najgorszym zaś - wręcz szkodliwe.

Inne badania naukowe dowodzę, że podobnie jest z wieloma popularnymi technikami samodoskonalenia, które mają odmienić nasze życie. Próby ,,czucia się szczęśliwym" za pomocą tłumienia negatywnych myśli mogą się skończyć obsesyjnym myśleniem właśnie o tym co nas unieszczęśliwia.

Podczas zbiorowych burz mózgów wpadamy na mniej pomysłów - i są one mniej oryginalne - niż podczas pracy indywidualnej.

Boksowanie poduszki i krzyczenie, żeby pozbyć się złości, raczej podnosi, niż obniża poziom agresji.

Jest też osławione ,,studium celu z Yale ".
      Według niektórych autorów w 1953 roku zespół badaczy przeprowadził eksperyment ze studentami ostatniego roku Uniwersytetu Yale, których poproszono o zapisanie celów, jakie chcą osiągnąć w życiu.
      Dwadzieścia lat później odnaleźli osoby biorące udział w eksperymencie i okazało się, że jasno sprecyzowane cele życiowe miało 3% badanych oraz że właśnie oni zgromadzili majątek przewyższający majątek pozostałych 97%.
      To świetna historia, która często pojawia się w poradnikach i na treningach rozwoju osobistego.
      Jest tylko jeden mały problem, według wszelkich danych taki eksperyment nigdy się nie odbył. W 2007 roku pisarz Lawrance Tabak z czasopisma ,,Fast Company" usiłował dotrzeć do prawdy, kontaktując się z autorami przytaczającymi wyniki badania, starostą rocznika 1953 z Yale i naukowcami, którzy także chcieli ustalić czy owo ,,studium" w ogóle miało miejsce. Nikomu nie udało się odnaleźć żadnych dowodów potwierdzających jego przeprowadzenie, zatem Tabak przedstawił wniosek, iż jest to jedynie obiegowa legenda.

Cytaty z 59 sekund, Richarda Wisemana, najlepsza książka ever

Książka podzielona jest na kilka rozdziałów, będę od czasu do czasu streszczał najważniejsze z rzeczy. Polecam gorąco.

Czego nie będzie ? Nie będzie pierdolenia jak to jest źle.
    • rootpl
      rootpl
      Brąz
      Edytowane : 19.11.2013r.

Cel : NL10 do końca roku

Na NL5 wchodzę mając 80$.

- wykres każdego dnia po grindzie
      - kilka rąk dla ludzi, którzy mają ochotę pomóc, byłbym bardzo wdzięczny
      - co jakiś czas wnioski wyciągnięte z czytanych książek

Hasło dnia : ,, każdy bezsens ma jakiś sens"

Dzięki himenowi za $$$ na start.

Roll :

Wszystkie kolejne screeny będą w spoilerach, ręce to samo.

• ErHB01
      ErHB01
      Brąz
      na forum od: 06.08.2012 Posty: 1 077
      Coś ty chłopie narobil , miałeś tak duże plany i oczekiwania gdy pisales ze zaczynasz gdzies tam robote a teraz wracasz na nl2 ?

Son, im dissappointed :s_mad:
    • yoovan
      yoovan
      Brąz
      na forum od: 09.11.2009 Posty: 2 286
      Eksperyment z zapisywaniem celów się odbył. Po kilku latach odnalazłem stary zeszyt z pewnego szkolenia, wyjrzałem przez okno chałupy, która też była w zeszycie i okazało się, że w 100% zadziałało. Niestety wtedy nie przejmowałem się kasą, więc nie zapisałem.
    • RotakesMan
      RotakesMan
      Brąz
      na forum od: 10.07.2007 Posty: 856
      dobre :f_thumbsup: będę zaglądał, GL! :D
    • himennnn
      himennnn
      Brąz
      na forum od: 11.04.2011 Posty: 156
      Na NL5 wchodzę mając 80$. - wykres każdego dnia po grindzie - kilka rąk dla ludzi, którzy mają ochotę pomóc, byłbym bardzo wdzięczny

Rootpl jak zawsze z zabójczą dla siebie konsekwencją realizuje swoje coraz to nowe założenia :f_thumbsup: