[HM2] Powolne ładowanie HUDa na ZOOMie

• solmyr9
      solmyr9
      Brąz
      na forum od: 24.01.2009 Posty: 1 560
      Na początku sesji długo ładują mi się staty na zoomie na przeciwników. Czasem podczas jednego rozdania nie zdąży się pokazać HUD pomimo gry po flopie. Po jakiś 5-10 min już ten problem nie wystepuje. Mam sporą bazę a także korzystam z NoteCaddy ale przed sesją ładuje wszystkie notatki (preload all player notes) a pomimo to ten problem występuje.
      Komputer jest nowy i7, dysk SSD więc nie sądze by to była wina sprzętu. Poza tym mam ograniczoną ilość ostatnich rak pokazywanych w HUDzie.
      Jest jeszcze jakiś sposób by przyspieszyć wczytywanie HUDa?
  • 5 odpowiedzi
    • blahblah12
      blahblah12
      Brąz
      na forum od: 28.11.2012 Posty: 1 464
      Witaj, Sardyn1987.

Pamiętaj o regularnej pielęgnacji bazy poprzez wykonywanie procesu vacuum i usuwaniu starych rozdań. Holdem Manager ma to do siebie, że im większa baza, tym powolniejsze jego działanie.

Upewnij się, że masz najnowsze wersje PokerStars i HoldemManager (oba programy muszą być wyłączone w czasie aktualizacji).

Pozdrawiam.
    • lorpio
      lorpio
      Brąz
      na forum od: 14.02.2009 Posty: 554
      Mam ten sam problem, jeszcze wczoraj dołożyłem do bazy troszkę rączek i po 20 min pojawiają się dopiero staty przeciwników. Rozwiązałeś jakoś ten problem ??
    • Orlo007
      Orlo007
      Brąz
      na forum od: 24.05.2010 Posty: 2 754
      może poprostu w czasiue importu rąk zaczałeś już grac stoliki i rece ze stołów wpadły dopiero na końcu?
      taka sytuacja wystepuje w PT.
    • solmyr9
      solmyr9
      Brąz
      na forum od: 24.01.2009 Posty: 1 560
      Niestety problem dalej wystepuje. Vacuum bazy robie regularnie, posiadam również najnowsze wersje HM i P* więc to na pewno nie przez to.
      Tak jak pisałem robie import notatek przed rozpoczęciem sesji i w tym czasie w ogóle nie gram więc to co napisał Orlo007 równiez u mnie nie występuje, a problem dalej jest przez kilka pierwszych minut sesji.
    • Orlo007
      Orlo007
      Brąz
      na forum od: 24.05.2010 Posty: 2 754
      a czy jak popatrzysz na import to czasami nie importuje Ci najpierw jakiś zduplikowanych rąk? miałem taki problem na Unibet z ich plikiem z rekami, najpierw pare min importowało rece z poprzedniego dnia a potem ruszał HUD