[PT4] pt4 hud sng/mtt

• kvvach
      kvvach
      Brąz
      na forum od: 27.07.2013 Posty: 49
      Witam
      Jako, że postanowiłem zająć się pokerem na poważnie, to nadszedł czas, by zaopatrzyć się w odpowiednie narzędzia.ściągnąłem więc pt4. Teraz potrzebuję pomocy przy ustawianiu statystyk, gram zarówno sng jak, i mtt jak powinienem ustawić hud pod te typy gier? Jeśli istnieją już jakieś artykuły/szkolenia/sesje odnośnie statystyk, jak, i ogólnie obsługi pt4 bardzo bym prosił o ich podanie.

Dzięki za pomoc.
  • 10 odpowiedzi
    • Artur90
      Artur90
      Złoto
      na forum od: 29.06.2012 Posty: 1 905
      Z PT4 dostępny jest jeden filmik:
      http://pl.pokerstrategy.com/video/26196/

Co do statystyk VPIP/PFR, 3bet i Steal (SB, BU), Fold to steal ja mam jeszcze cbet/fold to cbet ale gram STT. No i ilość rąk.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 536
      Hej,

Generalnie statystyki które podał Artur90 na początku wystarczą. Oprócz filmu dotyczącego PokerTrackera warto oglądać filmy szkoleniowe dotyczące stricte samej gry. Będziesz mógł podpatrzeć z jakich statystyk korzystają trenerzy i sam dodać te które uznasz za potrzebne.

Większość trenerów na PokerStrategy.com korzysta z Hold'em Managera, jednak to przeważnie w niczym nie przeszkadza, bo większość statystyk z tego trackera znajdziesz także w PokerTrackerze.

Pozdrawiam.
    • kvvach
      kvvach
      Brąz
      Dziękuje za pomoc. Mam jeszcze 2 pytania, po pierwsze czy mogę gdzieś znaleźć coś "w stylu "słownika" statystyk, bo przyznam się nie wszystkie znam.

Po drugie Artur90 czy statystyki, które podałeś stosujesz też do hero?
      Przepraszam za moje pytania, zdaje sobie sprawę z tego, że są one nie zbyt mądre, ale nie będę udawał eksperta. :]
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 536
      Dokładny opis statystyk znajduje się w PokerTrackerze -> Configure -> Statistic (ENG).

Na PokerStrategy.com jest wspomniany przez Ciebie słownik: Słownik.

Do czego potrzebujesz wyświetlania statystyk dla hero? Pytanie podchwytliwe :s_evil:
    • Artur90
      Artur90
      Złoto
      Co do statystyk ten artykuł by Ci trochę rozjaśnił (niestety od srebra):
      http://pl.pokerstrategy.com/strategy/others/1780/1/

Chodzi Ci statystyki dla Hero czy może vs Hero?
    • kvvach
      kvvach
      Brąz
      Dla hero bym mógł swoją grę pod mtt/stt poprawiać, i leaki wyłapywać.
    • Artur90
      Artur90
      Złoto
      To w ten sposób:
      Moje statystyki
    • kvvach
      kvvach
      Brąz
      Dzięki za pomoc, ale nie oto mi chodziło. Myślałem o ustawieniach huda dla hero, ale to chyba będą te same statystyki co dla reszty graczy.
      Ogólnie mam problem z dojściem do ładu z pt4, albo jestem za głupi, coś jest z nim nie tak.
    • Artur90
      Artur90
      Złoto
      HUD dla siebie samego będzie Ci się wyświetlał tylko nie wiem w jaki sposób dzięki niemu chcesz poprawiać swoją grę. On będzie pokazywał staty z konkretnego stołu.
      Oglądałeś filmik na temat PT4? Tam wszytko dobrze wyjaśnione.
    • kvvach
      kvvach
      Brąz
      Tak, oglądałem. Mój problem jest techniczny, bo po prostu nie mam huda. Udało mi się go włączyć raz gdy zmieniłem język klienta ps na angielski, i już myślałem, że rozwiązałem problem, ale się myliłem. Drugi kłopot jaki miałem, to to, że po uruchomieniu huda zniknął mi "suwak zakładu" i przyciski, które miałem ustawione np 3bb, 2,5bb itd. Mogłem tylko czekać reaisować, i pasować.