[inne] Pokerstrategy- porty do treningów

• Witcher1990
      Witcher1990
      Brąz
      na forum od: 13.12.2012 Posty: 1 050
      Cześć, mieszkam w akademiku i mam zablokowaną część portów internetowych więc niektóre aplikacje nie działają np team speak, steam, titan poker etc.
      Nie działają mi również filmy z działu trening i o ile już załatwiłem sobie od supportu Titana potrzebne porty tak jeszcze potrzebuję wiedzieć na jakich portach działa wasza strona.

Pozdro
  • 14 odpowiedzi
    • jeneral86
      jeneral86
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.11.2009 Posty: 4 666
      Witaj Witcher1990,

Zdaje się, że na to pytanie odpisywałem Ci w supporcie. Domyślny :80 port. Wciąż masz z tym problem?

Pozdrawiam,
      jeneral86
    • Witcher1990
      Witcher1990
      Brąz
      Taa domyślne (80 i 443) są odblokowane. W angielskiej społeczności odpisali mi, że pewnie 1935 jest potrzebny (live stream) i taki napisałem na podaniu. Niestety wygląda na to, że zostałem wy***any i nic z tego nie będzie bo porty niby mam odblokowane a dalej nic nie działa :(
    • jeneral86
      jeneral86
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.11.2009 Posty: 4 666
      Widocznie na bramie są zablokowane jakieś usługi. Trudno powiedzieć bez znajomości architektury sieci akademika.

Możesz spróbować poszukać jeszcze jakiegoś sieciowca - powinien rozgryźć ten problem, lub ostatecznie stwierdzić jeśli nie da się przebić poza bramę.

Powodzenia!

Pozdrawiam,
      jeneral86
    • plushack
      plushack
      Brąz
      na forum od: 10.02.2009 Posty: 894
      Witaj Witcher1990,

Najskuteczniejszym i najszybszym rozwiązaniem będzie użycie VPN np z mydevil.net. Usługa płatna ale rozwiąże problem poblokowanych portów.

Pozdrawiam,
      plushack
    • Witcher1990
      Witcher1990
      Brąz
      Tak, polecał mi to któryś moderator jakiś czas temu. Problem leży w tym, że nie wiem czy po pierwsze będę mógł takie coś zrobić w akademiku, po drugie czy na pewno to pomoże i trzeci problem to w jaki sposób tym zarządzać? Nie mam najmniejszego pojęcia o języku programowania a wygląda na to, że trzeba go tam będzie używać ;/
    • plushack
      plushack
      Brąz
      Jakiś czas mieszkałem w hotelu, gdzie większość portów była poblokowana.

VPN rozwiązał mi problem ze wszystkimi blokadami. Konfiguracja jest strasznie prosta, poza tym jest opisana na stronie dostawcy tych usług którą Ci podałem i do tego w sposób bardzo klarowny dla osoby nie mającej o tym pojęcia.

Na MyDevil.net Masz opcję testu usługi przez 14 dni za 1-3zł, więc możesz sprawdzić nie płacąc praktycznie nic. Zawsze też mogę pomóc w konfiguracji przez Skype, ale tutaj będziemy musieli się zgadać na konkretny dzień i godzinę, bo mam aktualnie dziwne godziny pracy.

Pozdrawiam,
      plushack
    • Witcher1990
      Witcher1990
      Brąz
      No ok, to jeszcze popytam o to znajomych i może tego adma naszego żeby się nie okazało, zę rozwalę sieć w całym dsie
    • Witcher1990
      Witcher1990
      Brąz
      Ok sprawa wygląda tak- mój kolega też gdzieś korzystał z VPN, doradził mi że faktycznie to jest dobra opcja. Zainstalowałem ten program i ściągnałem pliki konfiga. Jak na razie wszystko działa.
      Jeśli ten stan się utrzyma to pewnie pójdę za Twoją radą i wybiorę płatne VPN żeby codziennie nie ściągać plików z configiem. NAjpierw jednak wystestuję to darmowe.
    • Witcher1990
      Witcher1990
      Brąz
      plushack
      Wygląda na to, że VPN fajnie u mnie działa. Ile musiałbym płacić za takie podstawowe na stronie którą podałeś żebym mógł grać na Titanie i ew oglądać jeszcze treningi na PS?
    • plushack
      plushack
      Brąz
      Teraz jestem w pracy, ale jak wrócę przejrzę ich ofertę i dokładnie Ci napiszę.
    • plushack
      plushack
      Brąz
      Tutaj masz pełną ofertę serwisu mydevil.net .

Z tego co widzę, nie mają żadnych ograniczeń transferu, więc najtańszy pakiet w zupełności wystarczy. Czyli 10zł/mc, 55zł/pół roku, 100zł/rok. Przeglądałem też inne oferty, ale tą mogę szczerze polecić z tego względu, że korzystałem z ich usług i byłem zadowolony. Zdarzyła się przerwa w dostępie do usługi, ale w ciągu 4 miesięcy użytkowania tylko raz.
    • Witcher1990
      Witcher1990
      Brąz
      OK jeśli oferta pomocy dalej aktualna to podaj skype, ja na dniach pewnie zakupie sobie te VPN i wtedy się odezwę, lub wcześniej w celu info co dokładnie kupić. BTW kolega mówił że mydevil.net to nie VPN tylko hostowanie serwerów czy coś takiego. Na pewno wszystko z tym ok? ;>
    • plushack
      plushack
      Brąz

To co wkleiłem to są dokładnie konta Shell (tak można tego używać również jako hosting). Za tą cenę to chyba najlepsza opcja na rynku, ale mogę się mylić.
    • Witcher1990
      Witcher1990
      Brąz
      Siema Puszak, odezwij się na skype, potrzebuję Twojej pomocy