Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[MTT][hustler9] Maraton 3w1

• 39 odpowiedzi
    • hustler9
      hustler9
      Brąz
      na forum od: 20.01.2012 Posty: 2 063
      w związku z tym, że w listopadzie volume szykuje się mizerne i zwyciestwo w klasyfikacji MTT jest malo realne, postanowilem, że ten wątek potraktuje bardziej jak swój miniblog dokumentujący grę w tym miesiącu niż temat konkursowy. Co nie zmienia faktu, że zamierzam shipnąć chociaż tę koszulkę, więc screeny i wszystkie potrzebne informacje pojawią się. Anyway, właśnie zasiadłem do pierwszej sesyjki w miesiącu. Pozdrawiam fanuw xD
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Brąz
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 24 126
      Cieszę się, że pomimo wszystko nie przerwiesz maratonu, lecz będziesz z nami dalej biegł :s_thumbsup:

Powodzenia w osiągnięciu jak najwyższego wynki.
    • hustler9
      hustler9
      Brąz
      sesja się przedłużyła prawie do 7 rano, ale jeśli ma się kończyć w taki sposób jak dziś, to można się poświęcić. zagrane 34 turnieje, roi jakieś tam jest:

sesja bardzo na plus. kilka sporych deepów brutalnie zakończonych suckoutami i jedno ft.

HU z aggrodonkiem zjebałem koncertowo, ale tłumaczę się tym, że tego dnia spałem 3 godziny i koncentracja na pewno nie była moim atutem. A może poprostu mnie zniszczył. Pozdrawiam mamę.
    • hustler9
      hustler9
      Brąz
      Dziś grane nie było (tylko 2 turbosy do porannej kawy), ale wstawiam screena, co by się wszystko zgadzało

Dla mnie jednak wiadomością dnia jest to, że dostałem jedną z głownych ról w odcinku "Ukrytej Prawdy" xD . Już pierwsze oględziny scenariusza wskazują, że szykuje się sztosik - pościgi, strzelaniny i niechciane ciąże :D Odcinek opatrzono tytułem "Twarz mordercy" i niech to będzie najlepszą zachętą do włączenia TVNu w smutny zimowy (bo zdjęcia dopiero w grudniu) dzień. Pozdrawiam, jutro gramy w poker.
    • Szkodnick
      Szkodnick
      Brąz
      na forum od: 13.12.2010 Posty: 1 672
      Napisane przez hustler9
      Dla mnie jednak wiadomością dnia jest to, że dostałem jedną z głownych ról w odcinku "Ukrytej Prawdy" xD ..
      Czyli to nie jest oparte na faktach !?

;)
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Brąz
      każdy film jest oparty na faktach, inna sprawa, czy są one autentyczne ;)
    • hustler9
      hustler9
      Brąz
      Napisane przez dohpaZ
      każdy film jest oparty na faktach, inna sprawa, czy są one autentyczne ;)
      :nh
    • hustler9
      hustler9
      Brąz

Dzis grana była tylko namiastka sesji, gdyż popołudniu poszedłem z dziewczyną na nową część "Maczety". Nie ma o czym gadać, run dawał i odbierał - deepy over 100bb zakończone w 3 rozdaniach i tym podobne standardziki z PS.
      Jutro może pogram rano, bo o 17 mam spotkanie z panem reżyserzem, gdzie będziemy cwiczyć scenariusz i być może zostaniemy troche pozmieniani według wizji artysty :D Tyle na dziś, dobranoc.
    • hustler9
      hustler9
      Brąz
      Właśnie skończyłem grać pseudosesję złożoną z kilku turków, bardziej dla relaksu po powrocie od wytatuowanego reżyserza. Moja agencja trochę mnie wprowadzila w błąd, informując w mailu ze scenariuszem, że dziś odbywa się PRÓBA, podczas której reżyser miał dawać wskazówki. Spotkanie okazało się być zwykłym castingiem, na który przyszedłem nieprzygotowany, więc wypadłem słabo zapominając co zdanie tekstu :P Zobaczymy co z tego wyjdzie, kierowniczka ds obsady, ktorej sie spodobalem wczesniej obiecała coś zadziałać, ale wiadomo jaki jest SZOŁBIZNES hehehe.

Pokerowo - kolejny odcinek żałosnego volume i niedosyt po deepach. Najpierw rano out z Hota 2,20 na 40 miejscu po reshovie A8 na aggrodonka i jego słabym imo callu z ATo na 18bb za caly stak. Wieczorem odpalilem jeszcze kilka turków. Udało się zrobić jedno FT, ale na szorcie moje TT nadziało się na rakiety, więc bez historii. Z gry na semi ft jestem szczerze mówiąc niezadowolony. Za bardzo levelowałem się na regów, za mało 3betowałem i przed FT się poskracałem z całkiem fajnego staczka. No coż, czego nie shipnąłem dziś shipnę jutro. Dobranoc

• hustler9
      hustler9
      Brąz
      ja [treść edytowana] pokerem. A3<T8 bvb i zamiast 20bb na semi ft 3bb. wiec w nastepnej rece push bvb na nita z 93 dostaje [treść edytowana] call. co ma? 45! [treść edytowana] jak pieknie! nie pieknie [treść edytowana] bo strit z flopa nity maja [treść edytowana] w standardzie. wiec co ja [treść edytowana] musze zrobic zeby [treść edytowana] wygrac jakies normalne pieniadze a nie [treść edytowana] centy? no co [treść edytowana]?

łał 100 mtt zagrane. zajebiscie.

ide spalić gibona bo [treść edytowana].
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Brąz
      Prosiłbym jednak o nie przeklinanie. Raz się może wyrwać, ale nie co drugie słowo. Rozumiem Twoje emocje, ale trzeba się opanować.

Sam mam podobnie, gdy przegrywam silne ręce z jakimś przypadkowym układem, a uwierz mi, na nlo8 zdarza się to aż nadto często.
    • hustler9
      hustler9
      Brąz
      przepraszam za slownictwo. przynajmniej ktos zajrzał na bloga :fdrink

edit. gibon dobry. zamieniam poker na wormsy :pokerface:
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Brąz
      Ja zawsze wszędzie zaglądam, taka moja natura ;) Ale nie zawsze się odzywam, żebym nie został posądzony o spamowanie :s_rolleyes:
    • hustler9
      hustler9
      Brąz
      jako, że planuję kilka dni wolnego na picie z koleżkami i koncert placebo, wstawiam update. bariery 500 mtt/miesiac raczej nie złamię już w tym roku, ale wazne ze jako takie roi udaje sie utrzymac. owocnej niedzieli życzę.

• hustler9
      hustler9
      Brąz
      http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/5869873_9A23741193
      takie tam na chipleadera.
    • hustler9
      hustler9
      Brąz

jutro zaczynamy zabawę w micro millions. cel: top 100 w generalce i profit z gry. :sdrink
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Brąz
      To MicroMillions pojawiło się jak na zawołanie, bo pozwoli podkręcić wynik :)
    • hustler9
      hustler9
      Brąz

żenada. gram mało i słabo. aż sam zauważyłem jak niecierpliwy jestem. biorę spoty, w których wiem, że jestem z tyłu, albo w najlepszym razie mam flipa, tłumacząc sobie, że flipy i tak muszę wygrywać :facepalm: nawet nie wiem kiedy stałem się aggrodonkiem. muszę z tym zawalczyć. tak wcześnie sesji jeszcze chyba nigdy nie skończyłem. dobranoc.
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Brąz
      Dobrze, że się w porę zreflektowałeś, bo ciągnięcie dłuższej sesji mogłoby mieć dużo gorsze skutki.
    • 1
    • 2