[HM2] 2 problemy

• Kalmuc
      Kalmuc
      Brąz
      na forum od: 06.10.2013 Posty: 127
      Witam!

Od 2 dni zacząłem grać z wersją trial HM2, jednak mam 2 problemy.

1. Muszę odczekać sporo rodzań (+/-10) aby hud się dopasował do graczy, a czasem w ogóle sam sobie nie radzi i trzeba mu pomóc. Domyślam się że może chodzić o ustawienie seating preferences, co wywnioskowałem z filmiku "Hold'em Manager 2 - wprowadzenie - część 1", jednak u mnie po klinięciu w hud settings (na filmiku jest hud options), nie ma w ogóle zakładki seating preferences (na filmiku jest).

2. Po kliknięciu w reports, czy active sessions nie pokazuje w ogóle rozegranych ostatnio rąk. Są tylko jakieś stare, które nawet nie wiem skąd się tam wzięły.

Z góry dziękuję za odpowiedź i sorry jak temat był poruszany 100 razy ale próbowałem szukać odpowiedzi na własną ręke, jednak niestety nie znalazłem :f_cry:

Aaa i gram na poker770 jakby to miało znaczenie.
  • 9 odpowiedzi
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Cześć Kalmuc,

1. Opcja której szukasz jest teraz w "Site Options". Trochę się zmieniło w Holdem Managerze 2 od czasu tych filmików.
      2. Wejdź w Options Poker770 i ustaw zapis historii rąk na dysku. Uruchamiaj oba programy jako administrator i upewnij się, że w "site Options" masz folder zapisu rąk dobrze ustawiony.

Spróbuj wykonać te kroki i daj znać potem :) .

Pozdrawiam.
    • Kalmuc
      Kalmuc
      Brąz
      Dzięki za odpowiedź, jednak problemów nadal nie mogę rozwiązać. Do preferred seat w site options dotarłem, tylko nie wiem który numer tam ustawić, jak klikam w "need help identifying seat numer" to pokazuje mi stół z zaznaczonym jednym miejscem i jest zawsze miejsce nr 5. :f_ugly:

Co do drugiego problemu to oba programy uruchamiiam jako administrator i mam ustawione zapisywanie rąk bo w sidekicku mi zapisuje. Myśle że to może być problem z datą w HM2 tylko nie bardzo wiem gdzie się ją ustawia. Zapisywwanie mam ustawione na C:\Hm2archive, nic tam nie zmieniałem więc chyba powinno być okej.

Pozdrawiam
    • Kalmuc
      Kalmuc
      Brąz
      Po włączeniu programu wyskakuje mi komunikat: "HM Advisory: Daylights Saving Time starts Sunday October 27th. Please adjust your local time offset accordingly in the Site Setup."

Może to jest jakaś wskazówka, tylko zupełnie nie wiem o co tu chodzi :D

Natomiast w Site Setup, po kliknięciu w Ipoker, pod ścieżką folderu mam komunikat : "The following folders have not been tagged to a poker site and may contain Additional Ipoker hands. Click EDIT to match unassigned hand history folders to poker site".

Może ktoś wie o co w tym chodzi ? ?(
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      Witam ponownie,

pierwsza rzecz: ustaw w Poker770 Settings -> Auto center w opcjach stołów.
      Następnie w Holdem Manager 2 Site Options -> IPoker -> i ścieżka zapisu rąk domyślnie wygląda tak:
      C:\Poker\Poker770\hh

Kolejna rzecz, to ustawienie preferowanego miejsca. Sprawdź w Site Options tą podpowiedź z numerkami siedzeń. Przy którym numerze siedzisz gdy grasz? Ten właśnie numer powinieneś wpisać.
      "HM Advisory: Daylights Saving Time starts Sunday October 27th. Please adjust your local time offset accordingly in the Site Setup."

Tu natomiast chodzi o zmianę czasu, która miała miejsce 27 października.
      po prostu w poniższej sekcji kliknij 'Auto Detect':

Dla każdej różnicy godzinowej w czasie dodaj lub odejmij różnicę czasowa jaką obserwujesz w podanych czasach rozegrania rąk.

daj znać, czy sobie poradziłeś.

Pozdrawiam.
    • Kalmuc
      Kalmuc
      Brąz
      Dzięki, jeden problem rozwiązany, wykrywa moją pozycję na stoliku jednak ciągle nie zapisuje mi rąk.

Sciezke zapisu rąk miałem ustawiną na "C:\Poker\Poker770\history" i jak zmieniłem na taką samą tylko z końcówką hh, to w ogóle nie pokazywało mi statystyk graczy. Kliknąłem auto detect i teraz mam obie ścieżki history i hh, pokazue mi statystyki graczy jednak ciągle nie zapisuje rąk. Mam zapisane jakieś 179 rąk z datą 20.10 kiedy nawet nie miałem jeszcze HM2 zainstalowanego. Nie wiem już o co może chodzić.

Podobnie jak próbuje wyszukać w opponents jakiegoś gracza z którym ostatnio grałem, to mi go nie znajduje ale za to przy stołach jak kogoś spotykam po raz, kolejny to hud pokazuje że ma na niego już iles tam rozdań.

:f_ugly:
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      Cześć,

a spróbuj 'Clear Filters' jak jesteś w sekcji Opponents.

Pozdrawiam.
    • Kalmuc
      Kalmuc
      Brąz
      Cześć,

Nic to nie zmienia :f_mad: w Open Tables Detected pokazuje aktualne stoły, aktualnych graczy, ale te ręce to ma z kosmosu i nic się w nich nie zmienia... Myśle żeby spróbować może z PT4, tylko z tego co widziałem to ma sporo większe wymagania, a mi już HM2 ledwo chodzi...

Pozdrawiam
    • Kalmuc
      Kalmuc
      Brąz
      Można pisać do supportu HM2 po polsku, czy tylko angielski wchodzi w gre?
    • jeneral86
      jeneral86
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.11.2009 Posty: 4 666
      Witaj Kalmuc,

Z tego co wiem, support Hold'em Manager 2 jest dostępny w języku angielskim:

- holdemmanager.com/

Pozdrawiam,
      jeneral86