[cash][PerlaLubelska]Maraton 3w1

• ChildInTime91
      ChildInTime91
      Brąz
      na forum od: 10.09.2012 Posty: 167
      Gram na Betfair.
      Screen name: PerlaLubelska (wstawiłem też w nazwie tematu, ale sam już się nieco pogubiłem, którą nazwę mam tam podać :P - username do konta mam inny, więc jeżeli o niego chodzi, to proszę o jakieś info od administracji :) )
      Cele:
      :spade: wyrobić status platynowy z pomocą promocji Level Up
      :spade: uwolnić bonus od 1st depo
      :spade: załapać się w promocji z wyścigiem rake'u
      :spade: dodatni winrate
      :spade: 100k rozdań (muszę nieco zaniżyć, bo pierwsze dni listopada mi wypadają)

Przy winracie 0bb/100 dzięki samym promocjom i rb powinienem być ok. 250$ do przodu, więc całkowicie mnie to zadowoli na moim poziomie grania. :fdrink
  • 5 odpowiedzi
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 24 126
      Nie graj pod rake, graj na dodatni winrate, dlatego nie zakładaj pesymistycznie, że wyjdziesz na zero :)
    • ChildInTime91
      ChildInTime91
      Brąz
      No właśnie nad tym będę musiał popracować. :rolleyes:
      Dlatego nie zamierzam wchodzić przez ten miesiąc powyżej nl5.

Jeśli okaże się, że mając na start jakieś 30 BI na nl5 i duży rakeback dzięki 1st depo, nie podołam, to będzie znak, żeby wziąć się za inne zajęcie w końcu. :facepalm:
    • smoku
      smoku
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 15.05.2008 Posty: 4 241
      :s_love:

Jak tam początek walki?

Pozdrawiam
    • ultrac
      ultrac
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 23.10.2012 Posty: 4 677
      GL!

Dzieje się coś?
    • ChildInTime91
      ChildInTime91
      Brąz
      Już jestem :)
      Jak pisałem w pierwszej wiadomości - na początku miesiąca miałem nie mieć zbytnio czasu na granie no i nie miałem. :f_tongue:
      W planach było poukładanie kilku spraw i udało się to zrobić połowicznie, ale postaram się o nieco lepsze zarządzanie czasem teraz i częstsze sesyjki, aby udało mi się wypełnić przynajmniej częściowo te swoje cele.
      Oprócz tych wspomnianych w pierwszym wątku, dorzucam kolejny:
      :spade: walka z lenistwem!

Chyba będę musiał po prostu zrobić sobie rozpiskę jakąś co mam robić o danej godzinie, bo inaczej nie jestem w stanie kontrolować swojego czasu i tego jak go marnotrawię. :/

Ale takie wypociny to bardziej do bloga powinny iść, niż tutaj, dlatego kończę i kilka statystyk:

Rozegranych rąk w sumie: 2364
      Winrate: -8bb/100 (1 listopada zrobiłem godzinną sesję, którą skończyłem z wynikiem -4.5BI, dlatego ten winrate jest dla mnie naprawdę sporym sukcesem i tak :D Pewnie gdybym dzisiaj nie odrobił 3.5BI, to byłoby mi wstyd tutaj cokolwiek pisać :facepalm: )