Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] KQs NL10 SSS FR

• Krasu
      Krasu
      Brąz
      na forum od: 10.01.2008 Posty: 3 137
      Witam , to moja pierwsza ręka na forum i w sumie to chyba nie powinienem jej pokazywać bo grając sss w tym rozdaniu zagrałem całkiem bez zasad sss, ale podobała mi się to pokazuje :)

Full Tilt Poker
      No Limit Holdem Ring game
      Blinds: $0.05/$0.10
      9 players
      Converter

Stack sizes:
      UTG: $9.20
      UTG+1: $4
      Hero: $2.15
      MP2: $4
      MP3: $9.85
      CO: $2.05
      Button: $18.15
      SB: $16.80
      BB: $10.85

Pre-flop: (9 players) Hero is MP1 with K Q
      UTG calls, UTG+1 calls, Hero calls, MP2 raises to $0.2, 4 folds, BB calls, UTG calls, UTG+1 calls, Hero calls.

Flop: K K Q ($1.05, 5 players)
      BB checks, UTG checks, UTG+1 checks, Hero checks, MP2 checks.

Turn: 9 ($1.05, 5 players)
      BB checks, UTG checks, UTG+1 checks, Hero bets $0.1, MP2 raises to $1.35, 3 folds, Hero raises all-in $1.95, MP2 calls.

River: J ($4.95, 1 player + 1 all-in - Main pot: $4.95)

Results:
      Final pot: $4.95
      Hero showed Kc Qc
      MP2 showed Jh Kh

Na MP1 dostałem KQs i według sss powinienem dać fold , ale sobie myślę karta nie jest zła to dam call , MP2 jeszcze podbił a jak już włożyłem te 0.10$ to już dołożę drugie tyle. FLOP : KKQ to sobie myślę no to teraz slow-play bo nic lepszego nikt nie będzie mieć i jak widać dobrze na tym wyszedłem, także opłaca się CZASEM dać call z dobrą ręką ale ze słabej pozycji :)
  • 3 odpowiedzi
    • Eclipt
      Eclipt
      Brąz
      na forum od: 11.05.2007 Posty: 755
      KQs nie jest dobrą ręką - powiedziałbym raczej marginalną - szczególnie bez pozycji. Ja jak ją gram, to liczę bardziej na flusha albo strita, niż na wysokie pary (ale to w BSS).
      Ładny flop ci się trafił, ale: jak dostaniesz freeplay z BB z 83o i flop wpadnie 3-8-8, to też zaczniesz grać 83o? To był naprawdę wyjątkowy przypadek i nie powinno się liczyć, że takie coś będzie się często zdarzało.
    • Krasu
      Krasu
      Brąz
      na forum od: 10.01.2008 Posty: 3 137
      Original od Eclipt
      Ładny flop ci się trafił, ale: jak dostaniesz freeplay z BB z 83o i flop wpadnie 3-8-8, to też zaczniesz grać 83o?
      Nie no bez przesady... miałem na myśli grać np. AJ ze środkowej pozycji , albo AQ z early, ale to tylko wtedy kiedy mam ponad 20BB i tylko call , bez raisów żadnych, a nóż się ładny flop trafi :)
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      Ciesze sie ze wiesz ze zagrales zle!! Takie uklady zaczynamy grac raczej od NL50. Czasem oplaca sie limpowac KQ w kolorze ale jak masz pozycje i z 3/4 oponentow.