[HM2] Popup HM2

• 6 odpowiedzi
    • blahblah12
      blahblah12
      Brąz
      na forum od: 28.11.2012 Posty: 1 464
      Witaj, sodiumnitrat.

Na pewno ktoś ci pomoże, jednak gdybyś chciał mieć je już teraz, zajrzyj, proszę, na forum Holdem Managera. Jest tam już dość sporo udostępnionych popapów:

link do forum

Pozdrawiam.
    • sodiumnitrat
      sodiumnitrat
      Brąz
      na forum od: 15.01.2013 Posty: 611
      dzięki śliczne ;)
    • blahblah12
      blahblah12
      Brąz
      na forum od: 28.11.2012 Posty: 1 464
      O, kilka tematów niżej ktoś wyraził chęć podzielenia się popupami:

Popup HM2 a'la soekholdem
    • sodiumnitrat
      sodiumnitrat
      Brąz
      na forum od: 15.01.2013 Posty: 611
      też niedawno to zauważyłem, już wysłałem zapro, jeszcze raz dzięki :)
    • grzek
      grzek
      Brąz
      na forum od: 09.08.2011 Posty: 69
      Witam,
      Czy ktoś może mi pomóc, bo "bawiłem" się w ustawieniach HUD'a i zniknęły mi z gry staty dla hero - gdzie je z powrotem włączyć? Drugie pytanie dotyczy pop up'a, zrobiłem sobie interesujące mnie ustawienia wyświetlanych statystyk, ale w popupie wyświetlają mmi się szczegóły dla ogólnych - chyba defoltowych statystyk, a nie dla tych moich. Procenty mi się wyświetlają przy przeciwnikach, nie mam jedynie szczegółów w popupie. I ostatnie pytanie: Jak hud definiuje coś takiego jak missed Cbet?
      Z góry dziękuję za odpowiedź
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Hej grzek,

zapewne w HUD Settings -> General ustawiłeś opcję 'Hide hero HUD'. Trzeba ją odznaczyć spowrotem:

Drugie pytanie dotyczy pop up'a, zrobiłem sobie interesujące mnie ustawienia wyświetlanych statystyk, ale w popupie wyświetlają mmi się szczegóły dla ogólnych - chyba defoltowych statystyk, a nie dla tych moich.

Eee... Nie jestem pewien czy pojąłem, ale by przypisac popup do konkretnej statystyki wejdź w: HUD Settings -> stat apearance i przypisz sobie do wybranej statystyki w HUD konkretny, zrobiony przez Ciebie popup.

Missed cbet natomiast definiuje zdarzenie, kiedy ktoś kto podbijał na preflopie (original raiser) nie zagrał cbeta na flopie i zagrał Check albo Fold.

Pozdrawiam.