[HM2] HM2 format komputera

• Johnii141
      Johnii141
      Brąz
      na forum od: 16.01.2012 Posty: 489
      Cześć.

Jak w temacie, mam zamiar zrobić format komputera dlatego chciałbym się zapytać czy istnieje możliwość wyeksportowania statystyk oraz notatek tylko z ostatniego miesiąca z HM2 (reszta jest mi zbędna)?

Chciałbym także zachować mój popup.

Moglibyście mi pokrótce opisać co należy zrobić i czy w ogóle da się to zrobić zwłaszcza jeśli chodzi o pierwsze pytanie??

Pisząc tego posta wydaje mi się że zapomniałem o czymś co warto mieć po formacie, więc jeśli byście chcieli pomóc to napiszcie.

dzieki, pozdro
  • 3 odpowiedzi
    • venatici
      venatici
      Brąz
      na forum od: 15.03.2010 Posty: 3 014
      Cześć,

w prawym dolnym rogu klikasz na nazwę swojej bazy danych i w górnym panelu na Export

Pojawi się takie okienko, gdzie określasz z jakiego okresu chcesz exportować rozdania, jakich stawek itp.
      Po formacie musisz je potem importować. Kliknij w Hand importing i dalej już tak jak jest na obrazku:

Co do reszty, ja lubię sobie zapisać wszystkie ustawienia swojego Holdem Managera 2 w tym celu kliknij w Backup

Zaznacz na dole "Skip database", bo masz już bazę danych wyexportowaną, więc nie musisz jej znowu exportować (a poza tym to by zrobiło backup całej bazy danych). W ten sposób będziesz miał w tym pliku zapisane wszystkie ustawienia HUDa, Pop-upy, notki, filtry itp :)

Po formacie klikasz na Restore i wybierasz sobie swój backup i wszystko jest jak przed formatem :)

Pozdrawiam
    • Johnii141
      Johnii141
      Brąz
      na forum od: 16.01.2012 Posty: 489
      dzieki wielkie!!

pozdrawiam
    • venatici
      venatici
      Brąz
      na forum od: 15.03.2010 Posty: 3 014
      Nie ma za co :s_thumbsup: