Siema!

Mam takie pytanko, z racji tej ze probuje robic jakis tam skormny multitabling chcialbym sprobowac korzystac z TN2. Niestety przy 26+ stolikach zaczyna sie momentami robic lekki rozpierdol. Sciagnalem sobie ladnie triala wszystko niby ladnie git, ale pojawia sie pytanie; w jaki sposob mixowac i balansowac jednoczesnie za pomoca TN2 rozne stawki sitkow.

Podaje przyklad:

zalozmy ze gramy multitabing sitkow z 2ch roznych stawek X i Y. (aczkolwiek w planach na przyszlosc mam 3 lub 4 limity).

W jaki sposob ustawic aby ogolna ilosc sitow odpalonych narazie byla = 30 ( w sesji ciaglej). Wiadomo, ze sity ze stawek nizszych X odpalaja sie szybciej niz te z wyzszych Y, dlatego poczatkowo beda przewazac sity X. Jednakze po odpadnieciu z dowolnego sitka chcialbym aby priorytet 'do rejestrowania' mialy sity ze stawek wyzszych Y. GDyby sie okazalo, ze jestem juz w kolejce do sita Y dopiero zapisaloby mnie do sita X.

1) Czy ktokolwiek moglby mi pomoc? Bardzo bym prosil jesli jest to mozliwe o zrobienie skrina zakladki 'sng sensei' jak to ustawic.
2) w jaki sposob pozniej wylaczyc 'table openera' czy jak to sie tam zwie :)

?( ?( ?( ?( ?( ?(
POMOCY ! :(