[PT4] PT4 problem

• Bono1987
      Bono1987
      Brąz
      na forum od: 01.04.2009 Posty: 945
      Witam

Po sciagnieciu najnowszej wersji 10.4 chyba przestaly mi sie importowac rece. Tzn nie pokazuje mi w programie, ze je importuje , ani na wykresie nie widac, ze cos gralem.

Myslalem, ze cos z ta wersja nie tak , wiec zainstalowalem starsza znacznie wersje 9.1 i nadal mi nie pokazuje tych rak :/ HUDpokazuje, ale caly czas sa nazwy tych samych graczy i nie zmienia sie na biezaco ( gram zooma) .

Jak chce wylaczyc PT4 po nacisnieciu stop getting hands, wykakuje mi komunikat "Please wait for Get Hands While Playing to stop before closing PokerTracker"
      Czyli cos nie tak z importem rak jest. Ale nie mam pojecia co. DObrze sciezki mam poustawiane.

MIal ktos podobny problem ?
      Nie mam pomyslu jak to naprawic ....
  • 2 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 605
      Witaj Bono1987,

Zacznij od przywrócenia najnowszej wersji PokerTrackera.

Testowo zmień ścieżki do hh w poker roomie oraz PokerTrackerze.

Załóż nową bazę danych, ustaw ją aktywną i rozegraj kilkadziesiąt rozdań.

Jeśli na nowej bazie wszystko będzie działać to oznacza, że stara jest uszkodzona, możesz pozostać na nowej lub spróbować naprawić starą bazę.

Daj znać jak się sprawa potoczy.

Pozdrawiam.
    • DominXTC
      DominXTC
      Brąz
      na forum od: 03.09.2012 Posty: 848
      Ja mam starego, ledwo chodzącego kompa i mi po aktualizacji PT4 z 2 tygodnie temu, po kilku rozdaniach zaczęło krzaczyć cały room. Przywróciłem system sprzed aktualizacji i kolejnej już nie robiłem no i chodzi normalnie.