[PT4] sity 45 nonturbo klasyfikowane jako turbo

• oszRNMD
      oszRNMD
      Brąz
      na forum od: 13.09.2009 Posty: 32
      witam!

Gram przez ostatnie miesiąc tylko jeden rodzaj sitek: 45man nonturbo 1$ na P*. Po rozegraniu kilkudziesięciu turniejów zauważyłem, że coś jest bardzo nie tak z moim wykresem, ponieważ PT4 nie uwzględnia wszystkich turniejów. Chwilę pokombinowałem i wyszło na to, że z niewiadomych przyczyn PT4 część (mniej więcej połowę) rozegranych przeze mnie sitek nonturbo 45man za 1$ kwalifikuje jako turbo (mimo iż nie ma czegoś takiego jak 1$ 45man turbo na P*). Prawie wszystkie scashowane sity oraz część pozostałych są kwalifikowane jako nonturbo, natomiast niescashowane jako turbo (mam w nich itm=3% i ROI= -83%). Popatrzyłem na stare 45 man 0,25$ nonturbo i w nich ta sama sytuacja.

Przejrzałem filtry i jest wszystko ok. Aktualizowałem PT4 i nic to nie dało. Szukałem na forum PT4 - nie znalazłem takiego problemu.

Ostatnio zrobiło się jeszcze dziwniej bo soft mi wykrył jakieś MTT 5-table turbo Rebuy za 1$ (???).

Zanim zacznę pisać na forum producenta chciałbym się zapytać: czy ktoś z Was nie miał takiej sytuacji?
  • 3 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 537
      Witaj oszRNMD,

Wybacz za brak odpowiedzi :s_frown: Chyba nikt się do tej pory z tym problemem nie spotkał. Ja mam rozegranych na PokerStars tylko kilkanaście SnG więc ciężko mi cokolwiek doradzić.

Najczęstszą przyczyną błędów jest ustawienie języka PL. Na PokerStars ustawiasz oddzielnie język dla poker roomu, hand history i tournament history. Jeśli jednak masz ustawiony język angielski to tylko support PokerTrackera może Ci pomóc.

Byłbym wdzięczny gdybyś podzielił się ewentualną odpowiedzią supportu PokerTrackera.

Pozdrawiam.
    • oszRNMD
      oszRNMD
      Brąz
      na forum od: 13.09.2009 Posty: 32
      Dzięki za odpowiedź,

wiem na pewno, że nie jest to kwestia języka bo od początku mam ustawiony angielski.
      Gram sitngo 45tki nonturbo, przez 0,25 i 1$ przebrnąłem w dość szybkim tempie, a pt4 potrzebny mi był tylko ze względu na huda i podstawowe statystyki takie jak ROI, ITM itd więc się problemem za bardzo nie przejmowałem - szczególnie, że wystarczyło ustawić przy blindach "all speeds" i wszystko gra i buczy. Ostatnio jednak zauważyłem, że oprócz tego ok. 10% turków nie ma przyporządkowanego miejsca na którym skończyłem (na 100% nie jest to kwestia trwających sitek, bo po skończonej sesji jest tak samo)
      dziś napiszę do supportu ale obawiam się, że wina leży po stronie mojego kompa bo musiałem go ostatnio wypatroszyć z kości ram i został mi tylko 1GB. Jak tylko będę coś wiedział to napiszę
    • Orlo007
      Orlo007
      Brąz
      na forum od: 24.05.2010 Posty: 2 754
      Możliwe że tracker nie zczytał Ci wyników sesji dzieje się tak np gdy:
      Kończysz sesje ale w kilku ostatnich SnG odpadleś wcześnie i wyłączasz już soft Pokerstas. Przez to wyniki całego turnieju nie docierają do Ciebie i tracker nie ma skad ich zczytać.
      Inny przyklad to: grasz dużą liczbę SnG i masz niezbyt szybkiego kompa, i czasami gdy tracker nie wyrabia to sie przywiesza lub zapisuje jak error.

Warto sprawdzić oba warianty.