[Equilab] Equilab problem inne podobne programy darmowe

• amoratank
      amoratank
      Brąz
      na forum od: 10.05.2013 Posty: 1 003
      Cześć
      Dzisiaj pobrałem i zainstalowałem equilab. Pierwszą analizę przeprowadziłem bez problemu ale następnej już mi się nie udało.
      Problem polega na tym że program przestał reagować na to co wpisuje w PFR i VPIP ( nie zaznacza na matrycy kart przeciwnika ) w dodatku zapamiętał pierwszą analizę jaką przeprowadziłem pomiędzy mną na bb a przeciwnikiem na buttonie. Nie wiem jak to wyjaśnić dajmy na to chce przeprowadzić analizę pomiędzy mną na UTG a kolejnym przeciwnikiem na buttonie nic z tego program nie zaznacza zakresu rąk wybranego dla nowego buttona, także nie zaznacza sytuacji przed flopem np jeżeli w pierwszej analizie button open raisował a ja sprawdziłem będąc na bb to w drugiej sytuacji button tylko zrobil call, to nie mogę tego calla zaznaczyć. Bo program ciągle rozpatruje pierwszą analizę.
      Usunąłem historie klikałem usuń wszystko, a on nadal pamięta pierwszą analizę

Odinstalowałem program ze wszystkim zainstalowałem ponownie nadaje zakres zasięgu przeciwnikowi: np wpisuje w polu PFR 23.3 program zaznacza na matrycy poszczególne karty wpisuje w poliu VPIP 9.1 zaznaczone karty na matrycy znikają i przeciwnik nie otrzymuje zasięgu . Kombinowałem na wszelkie sposoby nic dalej to samo. Zdaje sobie sprawę że to może być specyficzny problem dlatego mam pytanie znacie inne podobne darmowe programy ?

Problem chyba leży w suwaku zamiast się rozszerzać on pozostaje bez zmian tylko przeskakuje. Można to ręcznie rozszerzyć jednak albo będzie się rozserzał dla PFR i VPIP jednocześnie albo tylko dla jednego. Może ktoś podać link do starszej wersji tego programu? Próbowowałem uruchomić jako adminstrator otworzyć ze zgodnością czy nawet instalować w języku angielskim nic nie pomogło. Po prostu nie idzie podać zakręsu rąk przeciwnika.
  • 8 odpowiedzi