[HM2] holdem manager 2 problem z popupem

• S4T4CH
      S4T4CH
      Brąz
      na forum od: 03.02.2012 Posty: 11
      Witam.
      Tak więc przerzuciłem się z HM 1 na HM 2. Oczywiście HM 1 działa całkowicie poprawnie.
      Z HM 2 takie problemy:

1. jak wyświetlę popupa danego playera to potem gdy chcę żeby on zniknął normalnie klikam na popupa jednak ten nie znika poprawnie. Znika w tych miejscach w których się coś zmienia. Jak ruszę całym stołem to też znika. Problem z animacją czy ramami ? może z javą albo flashem ?

2. Czcionka huda jest obrzydliwie gruba i nieczytelna. Zmiany jej wyglądu w opcjach nic nie zmienia.

A tak na marginesie chciałem zapytać czy statystyki vs hero oznaczają jak dany gracz zachowuje się tylko w stosunku do nas ? jesli tak to czy są takie statystyki również w HM 1 ?
  • 9 odpowiedzi
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

1. przeinstaluj/zaktualizuj Net Framework.

2. Pamiętaj, że jak zmieniasz czcionkę, to wpierw zmień w lewym górnym rogu na HUD, którego używasz.

3. Te statystyki pojawiły się dopiero w HoldemManager2.

Pozdrawiam
    • S4T4CH
      S4T4CH
      Brąz
      Dzięki Ci za rzeczową odpowiedź. Przeinstaluję i dam znać czy się powiodło.
    • S4T4CH
      S4T4CH
      Brąz
      Czcionkę udało mi się zmienić jednak główny problem pozostał. przeinstalowanie net frameworka nie pomogło. Wygląda to tak:

http://tinypic.com/r/29mt6ys/5

nie udało mi się poprawnie załadować obrazka, ponieważ strona mnie informuje o tym, że jest to niewłaściwy format, a na pewno jest to JPG ...

HELP !
    • S4T4CH
      S4T4CH
      Brąz
      zainstalowałem nowe sterowniki do karty graficznej. Przeskanowałem komputer w poszukiwaniu virusów i z updateowałem windowsa. Nadal to samo ... help ...
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Hej S4T4CH,

to z mojej strony czysty strzał będzie ale spróbuj zmienić layout windowsa XP na inny i sprawdzić jak działa tym razem. No i pytanie z mojej strony: jakiej klasy jest Twój procesor? Może jego wydajność jest zbyt niska i dlatego zacina?

pozdrawiam.
    • S4T4CH
      S4T4CH
      Brąz
      A faktycznie coś mi mignęło żeby o o zmianie layouta tym wspomnieć ale zapomniałem. Zmieniałem leyouta na najprostszego w windowsie 7 żeby mniej ramu zżerało przy renderowaniu wizualizacji no i przy pokerze.. Pokombinuje w tej materii i zobaczę.
      Procesor to Intel Core 2 Quad 2,83 GHz więc mimo, że parę lat ma to chyba tragedii nie ma co ?
      Bez przesady, żeby komputer nadający się do renderu wizualizacji nie wawał rady z paroma stolikami...
      Karta graficzna to Radeon HD 5800.

Dzięki za wskazówkę.

A przy okazji chciałem zapytać. JAka statystyka w HM2 odpowiada za informację- jak często oponent stosuje stricte w stosunku do mnie 3 bet ?
    • S4T4CH
      S4T4CH
      Brąz
      DZIAŁA !
      Dzięki ! Faktycznie pomogło zmienienie layouta windowsa do oryginalnego windows 7. Niestety okna zajmują więcej miejsca ale jakoś to będę musiał przeboleć .. Chyba, że znacie na to jakieś rozwiązanie ?
      Poproszę również o odpowiedź na temat mojego pytania odnoście 3beta oponenta na mnie..
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Ta statystyka to TOT 3bet vs Hero :f_thumbsup:
    • S4T4CH
      S4T4CH
      Brąz
      Dzięki za odpowiedzi i pomoc. Temat można uznać za zamknięty.