Edit: Walczymy o SN.

• lukich1908
      lukich1908
      Brąz
      na forum od: 30.04.2009 Posty: 1 011
      Czas na czelendżyk. Chciałbym rozegrać do końca roku 15k hu (czas wyrobić SN, żenujący volume w tym roku spowodował, że mam ogromne tyły - następny rok musi być lepszy :rolleyes: ), osiągnąć dodatnie roi, odzyskać lobby na 100$ plus na początku następnego roku zacząć grać 200$. Z celów pozapokerowych możliwie ograniczyć picie :D , a ten wątek ma mi w tym pomóc (nie wykluczam w przyszłości przeniesienia do blogów). Od czasu do czasu wrzucę jakiś wykres/ewentualnie ciekawsze handy, o ile bd miał czas. 6 tabluje huht 30$-100$ na p*. WML :fdrink
  • 33 odpowiedzi
    • derus
      derus
      Brąz
      na forum od: 07.09.2009 Posty: 1 406
      GL mate :fdrink
    • doncamilloskate
      doncamilloskate
      Brąz
      na forum od: 15.04.2010 Posty: 2 579
      gl :s_thumbsup:
    • kleko91
      kleko91
      Brąz
      na forum od: 26.12.2011 Posty: 2 197
      Ciekawie się zapowiada. Powodzenia zarówno w pokerze jak i ograniczeniu picia :f_confused:

GL! :sdrink
    • aenimka
      aenimka
      Brąz
      na forum od: 29.10.2011 Posty: 1 221
      oby 160bi nad ev:D
    • lukich1908
      lukich1908
      Brąz
      Coś zrywa mi wifi dzisiaj i nie mam jak grindować, chęci są, akumulator naładowany, nic tylko grać - niestety złośliwość rzeczy martwych czasami daje znać o sobie... W tym miechu po 1275 hu mam ev roi na poziomie 3.5 (winnings o dziwo pod ev :D ), co przy 6tablingu uważam za super wynik (pytanie na ile jest on osiągalny w longrunie, czas pokaże). Gra mi się bdb, trochę majcy mnie ciśnie na 100tkach, ale staram się jakoś dostosowywać - we wrześniu zrobiłem z nim małego regwara i mnie zniszczył (w tym miechu już trochę lepiej to wygląda, tym razem konsekwetnie decline'uję i nie gram rematchów). Trzeba przyznać, że znacznie poprawił grę od kiedy regowałem na starsach (a było to jakoś w zeszłym roku :facepalm: ).

Day 1
      Ilość hu: 87 :f_mad:
      ev ROI: 17.84 :f_cool:
      profit: 781 wirtualnych $
      Ilość planowanego spożycia alkoholu podczas wieczornej LM: 0 :D
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 24 126
      To masz sporo gry przed sobą. Powodzenia.
    • Durex86
      Durex86
      Brąz
      na forum od: 23.12.2010 Posty: 4 375
      gl ziomek

jak bedziesz tak nerdził to maka na dowóz musisz mieć chyba :s_cool:
    • Lakshanya82
      Lakshanya82
      Brąz
      na forum od: 06.02.2011 Posty: 2 601
      GL!!! Dobry czelendz - stop monotonii :f_cool:
    • lukich1908
      lukich1908
      Brąz
      W minionym tygodniu mało grałem. Overall będzie to 282 hu (ev roi 6.68, wiadomo, że mała próbka i na pewno spadnie), dzisiaj zagrałem 151 hu w 2h, czyli całkiem zgrabny volume - niedziela więc nie ma co się dziwić (myślę, że w następne weekendy będę w stanie grac koło 500 hu dziennie, co może być kluczowe w powodzeniu challenge'u). W tygodniu sporo piłem, od teraz do końca grudnia postaram się nie pić niemal w ogóle, najwyższy czas się ogarnąć. :fdrink
    • Lakshanya82
      Lakshanya82
      Brąz
      na forum od: 06.02.2011 Posty: 2 601
      Napisane przez lukich1908
      W tygodniu sporo piłem, od teraz do końca grudnia postaram się nie pić niemal w ogóle, najwyższy czas się ogarnąć. :fdrink
      true... :nh
    • derus
      derus
      Brąz
      na forum od: 07.09.2009 Posty: 1 406
      W tygodniu sporo piłem, od teraz do końca grudnia postaram się nie pić niemal w ogóle, najwyższy czas się ogarnąć. :fdrink
      No no :facepalm: :facepalm: :facepalm:
    • lukich1908
      lukich1908
      Brąz

Tak to na razie wygląda. Upswingi zawsze są super, zobaczymy jak zareaguję na pierwszy downswing. Postaram się sukcesywnie zwiększać ilość hu dziennie, mam jeszcze duże rezerwy, na pewno na początku listopada nie będę dużo grał, ze względu na święta. Co do samego grindu - muszę przestawić się na 7,5h - 8h snu bez popołudniowej drzemki i 4 ponad 1,5h sesje w ciągu dnia, wtedy gra powinna być bardziej efektywna.
      Nie orientujecie się jak obecnie wygląda sprawa z refundami za disconnecty? Dzisiaj grałem 4 hu i zanim połączyłem się przez hotspota z komórki to 3 hu poszły w niepamięć (w tym jedna setka :/). Ile ja już $ przez to straciłem, ech...
      Teraz serial i kolo 2/3 w nocy zobaczymy co słychać u kolegów zza Atlantyku. :fdrink
    • Pomarancza
      Pomarancza
      Brąz
      na forum od: 31.08.2011 Posty: 1 755
      Jaki serial?
    • lukich1908
      lukich1908
      Brąz
      Napisane przez Pomarancza
      Jaki serial?
      Breaking Bad. Pochłonąłem 4 sezony w 2 tygodnie. Został mi ostatni. Jakaś odskocznia od grindu musi być.
    • soczko18
      soczko18
      Brąz
      na forum od: 07.06.2009 Posty: 821
      Trzymam kciuki, będe zaglądał , pozdro ziomal :) )
    • crueleq
      crueleq
      Brąz
      na forum od: 18.07.2009 Posty: 3 143
      Co do refundów to z tego co wiem starsy wycofały się z tego jakiś czas temu.
      GL w challengu :)
    • lukich1908
      lukich1908
      Brąz
      Napisane przez crueleq
      Co do refundów to z tego co wiem starsy wycofały się z tego jakiś czas temu.
      GL w challengu :)
      Właśnie tak mi się wydawało, szukałem tylko potwierdzenia od kogoś bardziej zorientowanego w temacie.
      Volume: 624, do końca miesiąca postaram się dograć do 1k gierek, na razie dalej lecę na upswingu z ev roi na poziomie 7.77 :fdrink
    • lukich1908
      lukich1908
      Brąz
      Na razie volume stoi, ponieważ "świętuję". W listopadzie aktualizacje dotyczące mojego challenge'u będzie można znaleźć tutaj
    • Pomarancza
      Pomarancza
      Brąz
      na forum od: 31.08.2011 Posty: 1 755
      Napisane przez Pomarancza
      Jaki serial?
      Breaking Bad. Pochłonąłem 4 sezony w 2 tygodnie. Został mi ostatni. Jakaś odskocznia od grindu musi być.
      Ja się zatrzymałem na 4 sezonie. Taki ładny happy end, szkoda oglądać dalej i widzieć jak się znowu będą rzeczy komplikować. ;p
      Zwłaszcza, że trochę denerwujący jest ciągły schemat:

Walter próbuje coś wytłumaczyć Jesse'emu, ale nie umie tego zrobić tak żeby zrozumiał (w końcu wszyscy wiedzą, że Jesse zbyt bystry nie jest) -> Jesse nie rozumie najprostszych spraw i łapie bulwersa -> Wszystko się komplikuje.

Może w piątym sezonie trochę urozmaicili fabułę. W końcu mogą niejako zacząć od nowa, bohaterowie mają czystą kartę. Ale póki co odpuszczam sobie BB i wziąłem się za House of Cards, fajny serial z fajną obsadą.

Też lubię sobie wciągnąć jakieś odcinki, kiedy nie mam ochoty ani grać, ani analizować gry, a gapienie się w obrazki w internecie wydaje mi się nie dość ciekawe i wartościowe.
    • 1
    • 2