[inne] ICM Trainer / --//-- Light

• hakirim
      hakirim
      Brąz
      na forum od: 23.07.2013 Posty: 324
      Witam. Mam problem z tymi dwiema aplikacjami. CHciałbymz nich korzystać, ale:

ICM Trainer niby działa ale wygląda jakoś tak, w sumie to nie jest aż taki problem, ale może da się coś z tym zrobić.

Uploaded with ImageShack.us
      Te dziwne znaki zapytania.

Gorszy jest natomiast problem z programem wersja Light, gdyż uruchamia się ona, każe mi ściągnąć wtyczkę ADOBE FP, gdzie ja mam tą wtyczkę i na bieżąco ja updatuje.

Program włącza się, ale nie da się w nic kilknąć, wszystko jest tak jakby na szaro.
      Wiem, że jest to problem związany z wersją Adobie gdyż trzeba mieć wersję 10, jednak nie mam pojęcia gdzie ją znaleźć. Wszędzie wyskakuje instalacja najnowszej wersji, a jak już znalazłem jakąś instalkę to nie działa. :/

Co robić?

Bardzo chciałbym korzystać z tego programu, pozdrawiam.
  • 3 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 539
      Witaj hakirim,

Jeśli korzystasz z pełnej wersji ICM Trainera to nie zaprzątaj sobie głowy wersją light.

Zawsze korzystaj z wersji ENG programów pokerowych. Praktycznie każdy program w wersji PL ma błędy. I jeszcze raz: zawsze korzystaj z wersji ENG.

Pozdrawiam.
    • hakirim
      hakirim
      Brąz
      na forum od: 23.07.2013 Posty: 324
      Rozumiem, że wszystko co zawarte w Light znajduje się w wersji default?

Sądziłem, że nie bo tamten program ma jakieś lekcje, a tutaj tylko ocenia zagrania push and fold. Ale skoro tak mówisz. :]

BTW. Przy okazji zapytam czy około 80-85% w PUSH and FOLD to dobry wynik? Sądzę, żę tak. <skromny> =)
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 539
      W wersji Light masz kilkadziesiąt rąk ułożonych od decyzji łatwych do trudnych, wystarczy, że będziesz korzystać z "pełnej wersji".

Spróbuj pobrać Flasha ręcznie: Adobe Flash Player.

Jeszcze dużo pracy przed Tobą. Nawet jeśli będziesz miał 100% na dużej próbce to i tak nie możesz powiedzieć, że to dobry wynik. Zdobycie xx% w ocenie ICM Trainera (lub jakiegokolwiek innego kalkulatora) nie gwarantuje Ci dobrych wyników.