[HM] Dziwny problem z baza

• PiriPara
      PiriPara
      Brąz
      na forum od: 08.08.2011 Posty: 383
      Witam, mam dziwny problem z baza. Posiadam HM1, postgresa, nowy dysk 1TB HDD, system windows 7, wszystko bylo dobrze do pewnego momentu. Baza, HM, rece znajduja sie na jednej partycji w jednym folderze. Robilem dzis vacuum bazy + defragmentacje partycji niedawno. Teraz jest tak, ze jak zapuszcze import rak np. powiedzmy z ostatnich 2 dni (PokerStars) to b. szybko zaimportuje pliki textowe "hh.dealer.comxxxxxxxx" gdzie "xxx" to rozne cyferki itd., a gdy potem zostaja do zaimportowania wieksze pliki textowe np. "STA01.10.2013" to staje i nic nie idzie, albo nie importuje w ogole rak tylko caly czas leci "Import errors" bez zdanego transferu. Nie wiem co jest bo na poczatku bylo wszystko ok. Czy da sie cos jeszcze zrobic aby to naprawic ? Bo wlasnie tych plikow "STA...." jest najwiecej. Cale hh mam pobierane z chomika od ziomka. A jesli jakims cudem uda sie cos zaimportowac to transfer jest strasznie niski typu 10-15rak/s. Dodam, ze autoimport z roomu jest poprawny i wszystko sie zgadza w zakladce session, reports etc. Mial ktos cos takiego i jest w stanie pomoc ? Pozdrawiam
  • 1 odpowiedź
    • jeneral86
      jeneral86
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.11.2009 Posty: 4 666
      Witaj PiriPara,

Wiele wskazuje na to, że importowane ręce od tego gracza są wadliwe/uszkodzone i stąd te błędy importu.

Dodatkowo chciałbym Cię ostrzec - PokerStars zabrania tego typu praktyk, dlatego byłbym ostrożny i nie próbował łamać tego zakazu.

Pozdrawiam,
      jeneral86