[HM2] Hud problem z rozmieszczeniem statystyk

• dzipek19922
      dzipek19922
      Brąz
      na forum od: 22.11.2010 Posty: 252
      Mam taki problem że statystyki są przyporządkowane i rozmieszczone przy innych graczach dopiero po paru rękach jest już dobrze? czy to jest standard? Kolejna sprawa chcialbym ustawić sobie statystyki tak jak mam w replayeru. Czyli statystyka pod nickiem a nie np. na nicku, albo na kartach, da się to gdzies zmienic i zapisac na stałe? odchodzac od tematu co oznacza statystyka postflop agresion factor? Z góry dzięki za odpowiedź :]
      edit: Jeszcze jedna rzecz :) Jak mam ustawione w p* stoliki na najmniejsze jak się da to da się jakoś te statystyki z huda powiększyc czy muszę teraz grać na większch stolikach ?
  • 8 odpowiedzi
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Hej dzipek19922,

Mam taki problem że statystyki są przyporządkowane i rozmieszczone przy innych graczach dopiero po paru rękach jest już dobrze? czy to jest standard?

Tak, zwykle wystarczy rozegrać 1-2 łapy.

Kolejna sprawa chcialbym ustawić sobie statystyki tak jak mam w replayeru. Czyli statystyka pod nickiem a nie np. na nicku, albo na kartach, da się to gdzies zmienic i zapisac na stałe?

PPM na ramkę HUDa i przytrzymując przesuwasz sobie go gdzie chcesz. Jak już przesuniesz, to kliknij na koło zębate w ramce głównej na stole i klik na: "Use for similar tables".

Postflop Aggression Factor to wynik tego działania: (Ilość betów + Raisów postflop)/(ilość calli) na postflopie.

Co do ostatniego pytania to HUD Settiongs -> Stat Apearance możesz zwiększyć czcionke HUDa.

Pozdrawiam.
    • dzipek19922
      dzipek19922
      Brąz
      Dzięki wszystko działa, ale mam kolejny klopot. W 4 maxie wyswietlaja mi sie statystyki tylko 3 gracz. Jednego w ogole sie nie wsywietla jak to naprawic ;) ? Chodzi o MTT
    • radnet
      radnet
      Brąz
      na forum od: 08.07.2009 Posty: 443
      a co zrobic jak po kilkunastu lapkach nic sie nie zmienia i mam inne ststy pod innym graczem?
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

jeśli grasz 4maxa, musisz również ustawić seating preferences dla takiej liczby gracz, więcej informacji znajdziesz tutaj:
      Seating Preferences na PokerStars

Pozdrawiam
    • dzipek19922
      dzipek19922
      Brąz
      Ustawiłem siedzenia w p* a nadal nie wyswietla mi jednego gracza ;/
    • salyk
      salyk
      Brąz
      Sprawdź jeszcze czy czasem statystyki nie zasłaniają jednego okienka.

Pozdrawiam
    • dzipek19922
      dzipek19922
      Brąz
      Napisane przez salyk
      Sprawdź jeszcze czy czasem statystyki nie zasłaniają jednego okienka.

Pozdrawiam
      Chodzi Ci o to czy statystyki innego gracza sie nie nakladaja? Jeszcze mam od razu jedno pytanie jakie wymagania ma HM2, żeby pracować stabilnie? Bo kupiłem lapka w tym roku oczywiscie nie jest to jakis potwor ale myslalem ze to plynniej bedzie chodzic. Refresh mam wylaczony ofc. ;)
    • salyk
      salyk
      Brąz
      Powiem szczerze, że 4gb ramu to minimum + mocny procek.

Najlepiej to dysk SSD, 8gb+ ramu i będzie chodzić wyśmienicie :)