[HM2] Holdem Manager

• AdrianPL83
      AdrianPL83
      Brąz
      na forum od: 06.10.2013 Posty: 14
      Witam.

Mam kilka pytań odnośnie HM2.Mam nadzieję że ktoś mi pomoże.Mianowicie:

- czy HM-a można kupić za pieniądze które posiadamy np. na PokerStars ?
      - jeżeli kupi się HM-a tego tańszego Small Stakes to czy później chcąc tego droższego High Stakes wystarczy dopłacić różnicę czy trzeba kupować nową licencję?
      -czy HM zapisuje statystyki graczy na ZOOMIE?
      -czy mając licencję na HM-a można go przypisać aby zbierał statystyki do kilku pooker roomów czy tylko do jednego?
  • 6 odpowiedzi
    • blahblah12
      blahblah12
      Brąz
      na forum od: 28.11.2012 Posty: 1 464
      - czy HM-a można kupić za pieniądze które posiadamy np. na PokerStars ?

Nie, bezpośrednio nie możesz.

- jeżeli kupi się HM-a tego tańszego Small Stakes to czy później chcąc tego droższego High Stakes wystarczy dopłacić różnicę czy trzeba kupować nową licencję?

Wystarczy dopłacić różnicę.

-czy HM zapisuje statystyki graczy na ZOOMIE?

Tak.

-czy mając licencję na HM-a można go przypisać aby zbierał statystyki do kilku pooker roomów czy tylko do jednego?

Nie ma takiego ograniczenia. Możesz korzystać z Holdem Managera na wszystkich swoich poker roomach.
    • grzeg10
      grzeg10
      Brąz
      na forum od: 03.04.2008 Posty: 289
      akceptuj zapro :fdrink
    • AdrianPL83
      AdrianPL83
      Brąz
      Dzięki za info.A czy takie same zasady dotyczą PokerTrackera?Zastanawiam się co wybrać i powiem szczerze że nie wiem.Trochę odpycha mnie HM ze względu na opinie dotyczące szybkości działania kompa.

akceptuj zapro
      ale o co kaman?
    • grzeg10
      grzeg10
      Brąz
      na forum od: 03.04.2008 Posty: 289
      Napisane przez AdrianPL83
      Dzięki za info.A czy takie same zasady dotyczą PokerTrackera?Zastanawiam się co wybrać i powiem szczerze że nie wiem.Trochę odpycha mnie HM ze względu na opinie dotyczące szybkości działania kompa.

akceptuj zapro
      ale o co kaman?
      http://pl.pokerstrategy.com/community/ zakladka zaproszenia, albo daj do siebie jakis kontakt
    • AdrianPL83
      AdrianPL83
      Brąz
      Witam.

Mam jeszcze 2 pytanka odnośnie HM2 lub PT4.Cena dotyczy osobno odmiany Holdem i Omaha? Czy chcąc mieć obydwie musimy zapłacić x2 czyli po 54$ za każdą czy to jest pakiet Holdem/Omaha za 54$?

Jaki jest sposób zapłaty?czy można to zrobić najzwyklejszym przelewem bankowym?
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

cena 59$ to cena za HM2 lub OM2, pakiet combo (HM2+OM2) kosztuje 169$.

Pozdrawiam