[HM2] HM2 - problem z eksportem rąk

• Durwal
      Durwal
      Brąz
      na forum od: 22.07.2010 Posty: 393
      Hej,

robię hand review z turniejów na PS i FTP i niektóre łapki chciałbym przeanalizować w ICMizerze lub HRC. Potrzebują zatem formatu .txt ręki. Klikam więc export hand w prawym dolnym rogu Hand Replayera i eksportuję rękę do wybranego folderu. Potem otwieram plik i kurde jest tam inna ręka.
      Ktoś wie z czego to wynika i jak to naprawić? Zaznaczam, że nie zawsze tak się dzieje - czasami wszystko jest dobrze.

Btw, jest jakiś szybszy, single-click sposób dostania się do historii ręki?
  • 4 odpowiedzi
    • Durwal
      Durwal
      Brąz
      up
    • venatici
      venatici
      Brąz
      na forum od: 15.03.2010 Posty: 3 014
      Cześć,

dość dziwny przypadek i powiem szczerze, że nie słyszałem jeszcze o takim problemie. Możliwe, że występuje tutaj błąd ludzki? Skoro tylko czasami tak się zdarza. Możliwe też, że masz dużo rąk w replayerze i Holdem Manager 2 się gubi. Cięzko jest mi znaleźć jakieś sensowne wytłumaczenie tej sytuacji. Najlepiej jak napiszesz do supportu Holdem Managera 2.

Pozdrawiam
    • Durwal
      Durwal
      Brąz
      Hej

dzięki za odpowiedź. Błąd ludzki raczej nie wchodzi w grę bo zawsze robię tak samo i czasem uzyskuję poprawną rękę, a czasem nie. Co do ilości rąk to zazwyczaj daje last 1000 i rzeczywiście wyskakuje info, że to może potrwać długo itd. Zobaczę czy akcja się powtórzy jak dam last 250.
      Jeśli chodzi o support to już chciałem zgłosić problem, ale tam jest jakaś dziwaczna procedura, każą dołączać jakieś pliki (log file czy coś takiego) i stwierdziłem, że prościej będzie na początek zapytać tutaj :D
    • venatici
      venatici
      Brąz
      na forum od: 15.03.2010 Posty: 3 014
      Jeżeli skorzystasz z pomocy supportu Holdem Managera to daj znać jak udało się rozwiązać problem :s_thumbsup: :s_thumbsup: