[PT4] Problem Poker Tracker 4

• insaior
      insaior
      Brąz
      na forum od: 02.09.2013 Posty: 13
      Witam.

Problem tkwi w tym, że po zainstalowaniu oprogramowania PT4, nie mogę się"zalogować".
      Chodzi o to, że kiedy wyskakuje okienko przy włączaniu programu gdzie wpisane jest hasło itp. "Configure PostgreSQL Server"

Wyskakuje mi błąd " Unable to conncet to this database. Please check the configuration"

O co chodzi i jakie są wszelkie możliwości rozwiązania tego problemu?

Z gory dzieki! :)
  • 5 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 537
      Witaj insaior,

Czy zainstalowałeś PostgreSQL? Powinno się zainstalować razem z PokerTrackerem jednak czasem są z tym problemy...

Sprawdź czy masz zainstalowanego Postgresa w panelu sterowania -> programu i funkcje lub podobna nazwa w zależności od systemu.

Sprawdź czy w usługach masz włączony postgresql.

Pozdrawiam.
    • insaior
      insaior
      Brąz
      Zainstalowane mam.

Kiedy próbuję w usługach włączyć to wyskakuje mi błąd.

System Windows nie moze uruchomic usługi PostgreSQL Database Server 8.3 na komputerze Komputer Lokalny.
      Bład 1069: Usługa nie została uruchomiona z powodu nieudanego logowania.

:)
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 537
      W usługach po kliknięciu ppm -> właściwości -> logowanie co masz zaznaczone?

Reset hasła Postgresql na Windows
    • insaior
      insaior
      Brąz
      Próbowałem uruchomić usługę z kolejno zaznaczonymi opcjami i nic.. :(
      Zmienia sie tyle, że kiedy wybiore Lokalne Konto Systemowe i włączam usługę to wyskakuje informacja, że usługa się uruchomiła a następnie zatrzymała.bo nie jest uzuwana przez inne programy lub usługi..

Chyba dam sobie spokój bo widocznie nie pójdzie mi to..
    • emomaniac
      emomaniac
      Brąz
      na forum od: 11.08.2006 Posty: 2 420
      Witam

Ten błąd 1069 może być spowodowany tym, że konto jest wyłączone

panel sterowania - narzędzia administracyjne - użytkownicy i grupy lokalne - PPM na postgres - właściwości i zobacz czy ta opcja nie jest zaznaczona (wyłączone konto). Potem zrób restart systemu.

Ostatnio miałem podobny problem z uruchamianiem postgresql (usługa się uruchomiła a następnie zatrzymała) i to pomogło.