[HM2] HM2 a zwykly dysk HDD

• Volorix91
      Volorix91
      Black
      na forum od: 07.09.2009 Posty: 1 442
      Cxy holdemmanager2 powinien plynnie chodzic na zwyklym dysku hdd?? Zrobilem formata zainstalowalem 2ke zimportowalem 1.5kk rak i teraz mega tnie holdema. Dodatkowo mam rowniez freezy podczas korzystania z komputera po wylaczeniu HM2.

Czy wam plynnie dziala hm2 na hdd??
      Prosze o szybkie odpowiedzi
  • 12 odpowiedzi
    • Sebkrol
      Sebkrol
      Brąz
      na forum od: 13.02.2011 Posty: 1 615
      Różnice daje zmiana ustawien pliku holdemmanager.config który znajduje sie u mnie na windows 7 w folderze
      C:\Users\Moja_nazwa_uzytkownika\AppData\Roaming\HoldemManager

MaxHandsCachedPerGBofRAM_Hybrid" Value="20000"

Nie wiem ile domyślnie jest ustawione, ale ja mając 8GB ramu ustawiłem na 20k i widzę różnicę działania , Hm2 działa prawie jak zwykły program ;D
    • Volorix91
      Volorix91
      Black
      Chyba jest lepiej. Duzo lepiej ale jeszcze podczas gry nie sprawdze.

Jeszcze poweidzcie mi co to jest??
      Za kazdym razem po włączeniu pojawia mi sie to u góry i na dole caly czas sie jajkies notki creatują :)

http://static.pokazywarka.pl/bigImages/2370825/8882226.jpg?1381736149
    • blahblah12
      blahblah12
      Brąz
      na forum od: 28.11.2012 Posty: 1 464
      Na dole to są notatki Caddy.

Wyłączyć je możesz w ustawieniach HUDa.

To u góry natomiast ładują się ręce gracza wybranego jako aktywny.

Jeśli na przykład masz na siebie 2 mln rąk to po włączeniu HMa ładują się twoje ręce - 2 miliony. Dlatego warto ustawić sobie jako aktywnego gracza jakiegoś randomowego fisha, na którego masz 2 ręce. Znacznie przyśpieszy to uruchamianie HMa.

Jest też inny sposób, który ja stosuje. Tworzę drugą bazę i do niej importuję wszystkie swoje ręce (i tylko swoje). A w głównej bazie mam z 2 miesięcy max.
    • Volorix91
      Volorix91
      Black
      Mega satysfakcjonujaca odpowiedz!! Jeszcze pytanie czy jesli ustawie sovie jako gracza jakiegos unka to bede mial wszystkie handy wyswietlane na graczy poczas gry?? I jakbym chcial po sesji sprawdzić wynik to musialbym i tak przestawiac na siebie i zaladowac??

I pytanko co to sa te notstki caddy. Jak to sie zaladuje raz to juz wiecej nie bedzie prawda??
    • blahblah12
      blahblah12
      Brąz
      na forum od: 28.11.2012 Posty: 1 464
      Jeszcze pytanie czy jesli ustawie sovie jako gracza jakiegos unka to bede mial wszystkie handy wyswietlane na graczy poczas gry??

Tak, oczywiście. Przy uruchamianiu HMa program ładuje ręce gracza do raportów, ale nie ma to najmniejszego wypływu na wyświetlanie statystyk przy stołach.

Jak to sie zaladuje raz to juz wiecej nie bedzie prawda??

Jeśli nie kupiłeś NC to masz tylko demo, które robi kilka prostych notatek. Po skończeniu dodawania notatek do istniejących rozdań, program będzie tworzył nowe notatki do nowych rozdań.

Ogólnie Note Caddy to program, który tworzy notatki na podstawie zagrań przeciwników. Możesz ustawić własne definicje notatek.

Tu masz filmik Yaca na ten temat:

http://pl.pokerstrategy.com/video/28580/

A tu opis sprzedawcy:

http://www.holdemmanager.com/buy/231/note-caddy-premium---hold-em
    • Volorix91
      Volorix91
      Black
      Dzieki!! Wielkie propsy dla Ciebie!!!!!!
    • Madziunka
      Madziunka
      Brąz
      na forum od: 22.06.2010 Posty: 787
      w settings wyłacz jeszcze autorefresh :D
    • Volorix91
      Volorix91
      Black
      Cos nie moge znalezc tego refresha. To jest w HUD Settings?
    • Madziunka
      Madziunka
      Brąz
      na forum od: 22.06.2010 Posty: 787
      Settings>General Settings> pierwsza opcja jest Automatic ref.... odznacz poprawia działanie Hma
    • Volorix91
      Volorix91
      Black
      Znalazlem przed chwila sam :) ale mimo wszystko dzieki :)

Juz prawie finish ! Dziala mi hud tylko nie jest w miejscach gdzie chce to umiescic. A prawym myszki (jak bylo w HM1) nie da rady.

i drugie pytanie jak zrobic zeby popup otwieral sie dopiero jak klikne na statystyke a nie jak tylko na nią najade ;)
    • Volorix91
      Volorix91
      Black
      Chyba znalazlem popupa. Hud settings >General settings > advanced settings > "click for stat popup"
    • Volorix91
      Volorix91
      Black
      Juz prawym dziala ! Wszystko jest GIT majonez :)