Czy na tych roomach powinien działać SK?

• hakirim
      hakirim
      Brąz
      na forum od: 23.07.2013 Posty: 324
      Witam.

Czy na roomach: FTP,770,WH, PStars powinien działać Side Kick?

Dzisiaj grałem na tych wszystkich platformach freerolle, to nie zebrał mi ani jednej ręki, nawet na starsach gdzie z tym nigdy nie miałem problemu.

Co trzeba zrobić? Pozdrawiam.
  • 6 odpowiedzi
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 24 126
      Cześć hakirim,

SideKick współpracuje z Poker770, William Hill oraz PokerStars. W przypadku tych programów powinny zostać czytane rozdania.

Zakładam, że przy instalacji SideKick'a postępowałeś według naszej instrukcji instalacji:

-> PokerStrategy.com SideKick - poradnik instalacji

Czy SideKick nie pobrał ani jednego rozdania z żadnego z tych poker roomów? Czy próbowałeś grać też na prawdziwe pieniądze? Czy oprogramowanie pokerowe masz zainstalowane w domyślnej ścieżce?

Napisz, a zobaczymy dalej.

Pozdrawiam.
    • hakirim
      hakirim
      Brąz
      Więc tak.

Z 770 zaczął zbierać ręce. I to wiem już co trzeba było odfajkować, ten sam soft jest chyba w WH poker, więc jak to też tam zrobię powinno być ok?

A z FTP nie ma prawa zbierać rąk? Ustawiłem ścieżkę zapisu rąk domyślną i język angielski więc raczej nie powinno być problemów.

Ciekawy jestem dlaczego ze starsów nie zbiera, gdzie wcześniej grałem sobie cashowego zooma to zbierało bez problemu, a teraz gram freerolle i turnieje o niskim wpisowym to nie zebrało ani jednej ręki.

Podczas instalacji raczej postępowałem dobrze, chyba wg tego instalatora, bo przecież ze starsów przez dłuugi czas nie było problemów.

Pozdrawiam.
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 24 126
      Hej,

Full Tilt Poker nie jest naszym partnerem i SideKick nie współpracuje z tym poker roomem.

William Hill powinien zachowywać się w taki sam sposób, jak Poker770, jeśli będziesz miał takie same ustawienia. Czy działa Ci już William Hill?

Zakładam, że nic nie zmieniałeś w ustawieniach PokerStars i nadal rozdania są zapisywane po angielsku i w tym samym folderze, co wcześniej. Jeśli nie, proszę sprawdzić. Jeśli nadal nie będzie działać, proszę wykonac poniższe polecenia w podanej kolejności:

1) Odinstaluj całkowicie oprogramowanie PokerStars (pamiętaj, aby zaimportować swoje notatki jeśli takie posiadasz)
      2) Usuń wszystkie pozostałości po poprzedniej instalacji oprogramowania PokerStars
      3) Odinstaluj oprogramowanie SideKick (usuwając wszystkie pozostałości po tym programie na Twoim komputerze)
      4) Pobierz i zainstaluj oprogramowanie PokerStars z naszej strony (pamiętaj aby po instalacji włączyć opcję "Wymiana informacji")
      5) Sprawdź, czy poprawnie ustawione są foldery z zapisem hand-history i czy oprogramowanie oraz hand-history są w języku angielskim
      6) Pobierz i zainstaluj oprogramowanie SideKick

Powodzenia
    • hakirim
      hakirim
      Brąz
      Dzięki za pomoc.

Zastosuję się i dam znać.

Pozdrawiam.
    • hakirim
      hakirim
      Brąz