[PT4] zoom hud

• mustang0018
      mustang0018
      Brąz
      na forum od: 13.04.2012 Posty: 563
      Witam,
      mam następujący problem. Podczas gry zoom na starsach statystyki poszczególnych graczy nie sa wyświetlane pod właściwymi graczami. Np pod moim miejscem wyświetlane są staty innego gracza. W pt4 mam zaznaczone preferowane msc (3) takie jak w starsach. Oczekiwałbym aby natychmiastowo były (staty/hud) wyświetlany pod właściwym graczem. Czy to zależy od wydajności komp (do najsłabszych nie nalezy, średnia półka). Proszę o pomoc.
  • 9 odpowiedzi
    • driver911
      driver911
      Brąz
      na forum od: 02.08.2009 Posty: 354
      a czy próbowałeś zmienić ręcznie położenie huda i potem zapisać layout?
    • Krzysiek02
      Krzysiek02
      Brąz
      na forum od: 22.07.2009 Posty: 409
      Napisane przez mustang0018
      Witam,
      mam następujący problem. Podczas gry zoom na starsach statystyki poszczególnych graczy nie sa wyświetlane pod właściwymi graczami. Np pod moim miejscem wyświetlane są staty innego gracza. W pt4 mam zaznaczone preferowane msc (3) takie jak w starsach. Oczekiwałbym aby natychmiastowo były (staty/hud) wyświetlany pod właściwym graczem. Czy to zależy od wydajności komp (do najsłabszych nie nalezy, średnia półka). Proszę o pomoc.
      Masz soft ustawiony w jez. angielskim ?
    • mustang0018
      mustang0018
      Brąz
      tak, w trakcie jednego rozdania zapisze poprawnie a w następnym nawet moje sa wyświetlane źle.
      w pt4 soft jest po angielsku, na starsach po polsku wyswietlanie ale rece zapisuja sie po angielsku
    • Krzysiek02
      Krzysiek02
      Brąz
      na forum od: 22.07.2009 Posty: 409
      Napisane przez mustang0018
      tak, w trakcie jednego rozdania zapisze poprawnie a w następnym nawet moje sa wyświetlane źle.
      w pt4 soft jest po angielsku, na starsach po polsku wyswietlanie ale rece zapisuja sie po angielsku
      Zmień język na starsach na angielski i będzie hulać.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 537
      Hej,

Dziękuję Krzysiek02 za pomoc ( :sdrink ).

Zmiana języka powinna wystarczyć. Oprogramowanie oraz historia rozdań muszą być w języku angielskim. Czasem HUD działa z polską wersją PokerStars jednak oficjalnie nie jest ona obsługiwana.

Prawie z każdym programem pokerowym w języku PL są problemy :s_frown:

Pozdrawiam.
    • mustang0018
      mustang0018
      Brąz
      dziala po zmianie jezyka, dzieki
    • Orlo007
      Orlo007
      Brąz
      na forum od: 24.05.2010 Posty: 2 754
      Podbije temat
      otórz mam podobny problem na ZOOM PLO, raz HUD podstawia się dobrze a raz przeciwnicy są przemieszani, niektórych wogole nie ma lub na ich miejscu sa inni gracze.
      Sytuacja wystepuje niezaleznie od ilosci granych stołów.
      Dodam że mam zainstalowanego klienta w jezyku ang i na normalnych stołach taka sytuacja nie wystepuje.
      pozdro.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 537
      Witaj Orlo007,

W jakim języku zapisywana jest historia rozdań.

Jak ustawiłeś preferowane miejsce w PokerTrackerze oraz PokerStars (screeny).

Pozdrawiam.
    • Orlo007
      Orlo007
      Brąz
      na forum od: 24.05.2010 Posty: 2 754
      Ogarnąłem.
      W konfiguracji importu musi być wciśnięte Auto-Center me at ring game tables
      a nie tylko wybrane preferred seating.
      Brak huda ze statami przy graczu to info ze gram z nim pierwszą ręke w historii.