[HM2] sieć iPoker MTT - problem z hudem przy przełączaniu stolików

• Panmorz
      Panmorz
      Srebro
      na forum od: 27.09.2011 Posty: 7 552
      Od około miesiąca mam problem z HM2 w sieci iPoker.

Podczas rozpoczęcia gry MTT hud działa normalnie.
      Problem zaczyna się, gdy podczas turnieju soft przenosi mnie do innego stołu.
      Wówczas na tym nowym stole już hud się nie pojawia, a jeśli nawet się pojawi, to nie odświeża statystyk.
      By wznowić normalną pracę huda, muszę wyłączać soft iPoker i włączać od nowa - dopiero wówczas hud odpala się właściwie.
      Ale jak wiadomo, podczas MTT wielokrotnie jest się przenoszonemu do innych stołów, więc wielokrotne wyłączanie softu i sitout w turnieju jest bardzo denerwujące.
      Co ciekawe, przez ostatnie miesiące wszystko działało bez problemu.
      Dopiero od jakiejś aktualizacji (softu iPoker lub HM2) sprzed około miesiąca/dwóch problem się zaczął.
      PODKREŚLAM, ŻE DOTYCZY TO SIECI iPOKER.

Czy ktoś również ten problem u siebie zauważył?
      Jeśli tak, to jak z tym sobie poradzić?
      Może to kwestia jakichś ustawień?
      Proszę o sugestie/porady.
  • 14 odpowiedzi
    • Jarzab86
      Jarzab86
      Brąz
      na forum od: 27.12.2009 Posty: 12 049
      Też tak miałem i z PT i z HM w sieci ipoker. Gdy tylko mnie przenosiło na inny stół - znikał hud :(

Teraz gram bez. Nie ma problemu :P
    • Panmorz
      Panmorz
      Srebro
      No tak.
      Ale może da się poradzić z problemem w inny sposób niż rezygnacja z hud-a ???
      Nie po to płaciłem za pełną wersję HM2, by teraz grać bez niego ;)
    • Jarzab86
      Jarzab86
      Brąz
      na forum od: 27.12.2009 Posty: 12 049
      Napisane przez Panmorz
      No tak.
      Ale może da się poradzić z problemem w inny sposób niż rezygnacja z hud-a ???
      Nie po to płaciłem za pełną wersję HM2, by teraz grać bez niego ;)
      Ja nie znalazłem rozwiązania i dlatego zrezygnowałem po trialu :( Jakbym wiedział jak ci pomóc to bym napisał. Mam nadzieję, że ktoś ci coś doradzi tak żebyś mógł korzystać z huda podczas grania mtt cały czas.
      pzdr :s_thumbsup:
    • Panmorz
      Panmorz
      Srebro
      Wiele miesięcy grałem MTT na iPoker i nie było żadnych problemów z hud-em.
      Właśnie dopiero gdzieś od sierpnia ten problem się zaczął, że hud nie działa po przeniesieniu do innego stolika.
    • Panmorz
      Panmorz
      Srebro
      .
    • debesciak69
      debesciak69
      Brąz
      na forum od: 25.03.2011 Posty: 301
      hud dziala tylko musisz recznie znalezc stol table finderem
      jedyna opcja to czekac na update hm
    • Yaro39
      Yaro39
      Srebro
      na forum od: 06.07.2013 Posty: 100
      Dokładnie jak napisał debesciak, na stole klikasz narzędzia huda, potem na tablefindera, przeciągasz krzyżyk na stół i po pojawieniu się kolejnego komunikatu OK. Jest to dosyć kłopotliwe, szczególnie przy odpalonych kilku stołach ale jak dotąd nie ma lepszego sposobu.
    • Panmorz
      Panmorz
      Srebro
      Dzięki wielkie :)
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Hej Panmorz ;)

tak jak panowie wyżej poradzili - trzeba radzić sobie table finderem. Dodam tylko, że ostatnio co chwila wchodzą nowe poprawki do HM2 więc polecam na bieżąco aktualizować oprogramowanie i może w końcu to naprawią.

Pozdr.
    • Panmorz
      Panmorz
      Srebro
      No tak...w aktualizacjach nadzieja. Może gdyby ktoś zgłosił ten problem do informatyków HM2, to byłoby to zrobione szybciej.

Ale już mogę grać normalnie dzięki temu table finder'owi.
      Ręcznie to ustawiam tak, jak koledzy wyżej radzili i jest wszystko ok.

Dzięki za pomoc ;)

PS.
      @Vestelth
      Niedawno mój kumpel z bloga, a teraz moderator?
      No ładnie, ładnie... :)
    • tojaczajka
      tojaczajka
      Brąz
      na forum od: 02.04.2012 Posty: 1 316
      Trochę drażniące jest wyszukiwanie stołu za każdym razem jak np grasz kilka sitków na raz. Mam ten sam problem, pisałem już na forum, ale nikt się nie odezwał. Jutro jak znajdę chwilę to napszę coś do supportu.
    • Panmorz
      Panmorz
      Srebro
      No jest to drażniące. Fakt.
      Ale do tej pory nawet nie wiedziałem o tym ręcznym ustawianiu hud-a za pomocą table finder'a.
      Musiałem wyłączać soft przy każdym przełączaniu stołu. To dopiero było drażniące :)
    • tojaczajka
      tojaczajka
      Brąz
      na forum od: 02.04.2012 Posty: 1 316
      Hello,

I am sorry to hear you are having problems. This is a known issue and it has been documented in detail and provided to the developers to resolve.

The internal ticket # on this issue is HM-7423.

I have added your email address to the ticket so this should ensure you get notified after this fix has been released.

Regards
      Rob
      Tak mi odpisali dzisiaj więc pozostaje poczekać na Update. Wczoraj updatowalem i była poprawa. Hud czasami działał po przeniesieniu na inny stolik,ale pokazywał statystyki przy innych graczach niż powinien.
      Pozdrowki!!!
    • Panmorz
      Panmorz
      Srebro
      @tojaczajka

Dzięki, że działasz z supportem HM2 :)

To powinno pomóc.

Będę robił na bieżąco update w oczekiwaniu na normalne działanie hud-a podczas MTT :)