[PT4] Drobne pytania

• arnold89
      arnold89
      Brąz
      na forum od: 12.01.2009 Posty: 167
      Niedawno zamieniłem PT3 na PT4 i jeszcze kilku rzeczy nie mogę ogarnąć, są to raczej drobnostki wpływające na wygodę użytkowania. Mianowice, jak w zakładce graphs zobaczyć wykres z jednej konkretnej sesji, grając kilka sesji dziennie widzę tam wykres jedynie z całego dnia i nie wiem gdzie to ustawić? Druga sprawa, przeglądając ręce z danych sesji w zakładce results lub statistics mam ustawione "most recent 100 hands" i za każdym razem muszę klikać na "all hands", jak zmienić żeby "all hands" było jako domyślne i oszczędzić sobie tego każdorazowego klikania?
  • 1 odpowiedź
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 605
      Witaj arnold89,

W zakładce Graphs nie da się filtrować wykresu po sesjach. Możesz to zrobić w zakładce Resylts, nie ma wtedy linii "czerwonej, niebieskiej i ev".

Tego także nie da się zmienić. O ile niemożliwość filtrowania wykresu po sesjach w zakładce Graphs jest dla mnie niewygodna, to defaultowe "most recent 100 hands" przyspiesza pracę PokerTrackera. Nie zawsze chcesz przeglądać wszystkie rozdania w bazie, przy dużych bazach program po prostu by się zawieszał, ponieważ dysk nie nadążałby z odczytywaniem danych.

Pozdrawiam.