[PT4] PT4 vs P*

• mekbatubRNMD
      mekbatubRNMD
      Brąz
      na forum od: 30.08.2010 Posty: 240
      Cześć.

Na forum jest kilka podobnych tematów, ale jeszcze nie znalazłem dokładnie takiego samego przypadku.

PT4 Odpala mi HUD'a gdy wchodzę na stół, rozpoczyna import rąk, importuje 1-3 ręce, wydaje mi się, i koniec. Wygląda to tak jakby importował wszystkie ręce dopóki nie zacznę grać np:

09:50:48 pm: PokerStars: Hand Imported (#105215993042) from Sarin
      09:51:44 pm: PokerStars: Loading hand history file: C:\Users\jakub\AppData\Local\PokerStars.EU\HandHistory\mekbatub\HH20131008 Sarin - $0,01-$0,02 - USD No Limit Hold'em.txt

na tym import się kończy, a ja nadal gram.

Dodam, że grałem wcześniej w marcu, w między czasie zmieniłem profil w W7, gdy odpaliłem PT4 i P* to zrobił się update obu, w zasadzie instalując PT4 od nowa.

Z góry dzięki za rady.
  • 6 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 537
      Witaj mekbatubRNMD,

Gdy import rozdań się następnym razem "zawiesi" zrób screana całego okna PokerTrackera 4 -> Play Poker -> View Import Status.

Pozdrawiam.
    • mekbatubRNMD
      mekbatubRNMD
      Brąz
      Cześć Skibcio.

Zrzut poniżej
      Generalnie potwierdziła się teoria o której pisałem wcześniej PT4 importuje dokładnie te ręce ze stołu, w czasie których czekam na ciemną, gdy zaczynam grać, ładuje się txt i na tym koniec.

• mekbatubRNMD
      mekbatubRNMD
      Brąz
      Reinstal obu aplikacji nic nie pomógł, import zachowuje się dokładnie tak samo, spotkał się ktoś kiedyś z taką sytuacją ?
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Witaj mekbatubRNMD,

W którym miejscu napisałem, że reinstalacja dwóch programów może pomóc. Tak btw. jakie dwa programy przeinstalowałeś. Sądzę, że przeinstalowałeś PokerStars oraz PokerTrackera, ale zostawiłeś stare ustawienia, które po ponownym zainstalowaniu zostały przywrócone.

Ze screna który przedstawiłeś nic nie wynika, za szybko go zrobiłeś...

Przyczyny mogą być w zasadzie dwie.

1. Folder w którym przechowujesz archiwalne rozdania PokerTrackera (Precessed). Jest w zakładce autoimportu, musisz przejrzeć ustawienia poker roomów i go usunąć.

2. Masz problemy z bazą danych (PostgreSQL). Założenie nowej powinno pomóc. Jaką wersję PostgreSQL posiadasz?

Pozdrawiam.
    • mekbatubRNMD
      mekbatubRNMD
      Brąz
      Skibcio, nie zasugerowałem się Twoją odpowiedzią reistalując, pomyślałem, że może updaty obu mi coś namieszały, nie używałem aplikacji pół roku w końcu, postanowiłem je reinstalować i skonfigurować jeszcze raz.

Screen jest zrobiony dobrze, właśnie o to chodziło, że nic więcej już się nie działo.

Ostatecznie problem rozwiązany, zmieniłem wersję języka P* na ENG i zaczął czytać normalnie - nie używałem aplikacji parę miesięcy, nie zauważyłem tej zmiany.
      Kwestia języka jest chyba oczywista i powinienem na to wpaść bez zawracania Wam tyłka zatem sory i dzięki za uwagę jednocześnie :)

Pozdrawiam
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Zmiana języka rozwiązuje ~70% problemów z działaniem PokerTrackera. Prawie zawsze się o to pytam, jednak trochę mnie zmyliłeś tą informacją, że wcześniej wszystko działało.

Dział narzędzi pokerowych i pomocy technicznej jest po to aby zadawać pytania, więc jak będziesz miał jakiś problem to pytaj.

Jeśli wszystko już działa to pozostaje Ci tylko łamać kolejne limity :sdrink