[PT4] MTT Session Review

• 2 odpowiedzi
    • Cichosza
      Cichosza
      Brąz
      na forum od: 14.06.2007 Posty: 1 189
      http://universal-replayer.net/

Pozdrawiam.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 536
      Witaj hymhyrymhym,

Takim niepisanym standardem w informatyce jest zbiór skrótów klawiszowych (ctrl+c, ctrl+a itd...). Warto się z nimi zapoznać, ponieważ wykorzystywane są praktycznie w każdym programie. Dodatkowo w myszce masz co najmniej 3 klawisze, warto skorzystać też z tego prawego :s_wink:

Gdy otworzysz turniej, kliknij na jakimś ppm (prawym przyciskiem myszy) i wybierz "Replay All Hands in Report".
      Wcześniej wspomniałem o skrótach klawiszowych, wciśnięcie ctrl+lpm powoduje zaznaczanie rąk bez odznaczania poprzednich, shift+lpm powoduje zaznaczenie rąk od ostatnio zaznaczonej do aktualnie klikniętej. To są takie uniwersalne skróty wykorzystywane także w innych programach, nie tylko pokerowych.

Cichosza muszę przyznać, że nigdy nie korzystałem z universal replayera... mógłbyś podać choć jedną przewagę tego programu nad replayerem z PokerTrackera 4? Jest to dodatkowy program, który trzeba doinstalować, a do tego nie mamy statystyk, notatek, oznaczeń graczy, możliwości zrobienia tych notatek, brak możliwości eksportu ręki (tego nie jestem pewien).

Pozdrawiam.