Brak importowanych rąk w HUD

• bandi999
      bandi999
      Brąz
      na forum od: 18.03.2011 Posty: 119
      Mam taki problem że przeniosłem się na Ipoker i kupiłem bazę. Po wgraniu rąk w zakładce reports mam wszystkie ręce na graczy natomiast przy stole jak wyświetla się HUD jest 0 i pokazuje później tylko te ręce które sam zagrałem.

Wie ktoś jak to zrobić?
  • 8 odpowiedzi
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 24 126
      Cześć,

przeniosłem Twój wątek do działu technicznego, bo tam gromadzimy wszelkie zapytania na temat trackerów.

Napisz, której wersji Hold'em Manager używasz.

Pozdrawiam
    • bandi999
      bandi999
      Brąz
      HM2.
      Chodzi o to że wszystkie ręce które zagrałem zapisują się normalnie i później są wszystkie statystyki w HUD.
      A tych zaimportowanych nie widać w HUD tak jakby były w innym folderze ale w reports są. Trochę chaotycznie ale mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi.
    • screamdustry
      screamdustry
      Platyna
      na forum od: 11.02.2013 Posty: 360
      Od pewnego czasu mam podobny problem, zarowno na HM1 jak i HM2, tez gram na iPoker.

W bazie mam na graczy po 500-600 rozdan, a hud przykladowo pokazuje mi ze zagralem z nim 6 handow.

Ogarnalem filtry, zrobilem nawet nowa database i przeimportowalem swoje wszystkie hand history, caly czas na nic.
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Czołem,

możliwe, że to nie to ale pierwsza rzecz:
      czy w HUD Settings macie ustawione tak?

Druga, to czy po naciśnięciu opcji HUD na stole (koło zębate) macie tak:

Trzecia, to właśnie pobrałem i zainstalowałem aktualizację. Może ona naprawi problem.

Dajcie znać, czy cokolwiek pomogło.

Pozdrawiam.
    • screamdustry
      screamdustry
      Platyna
      Wszystko sprawdzone i jest tak jak nalezy, aktualizacja tez nie pomogla. Zapostowalem na forum HM2, jak znajde rozwiazanie to dam znac.
    • bandi999
      bandi999
      Brąz
      U mnie też lipa.
    • screamdustry
      screamdustry
      Platyna
      Znalazlem odpowiedz - problem z iPoker jest taki, ze polskie hand history jest zbuggowane i gierki No Limit klasyfikuje jako FL.

Ja po zmianie oprogramowania z polskiego na angielski stracilem tym samym cala baze rozdan zapisanych po polsku, bo Holdem Manager nie miesza w hudzie rozdan z roznych odmian.

Wiec, bandi, jezeli kupiles baze po angielsku, to przeinstaluj Twojego softa na jezyk angielski i powinno pomoc.
    • bandi999
      bandi999
      Brąz
      Działa. Wielkie dzięki.

Pozdr