Side kick, sam się wyłącza

• hakirim
      hakirim
      Brąz
      na forum od: 23.07.2013 Posty: 324
      Witam. Problem jak w temacie.

Program sam się wyłącza zaraz po włączeniu, niezależnie czy mam włączony pokeroom czy nie (starsy jak to ma znaczenie). Rzadko zdarza się aby przetrwał całą sesje i zapisał wszystie ręce. Najczęściej wyłącza się po minucie. Nie wyskakują żadne komunikaty. Reinstalacja nie pomaga.
      Proszę o pomoc ponieważ sporym problemem jest wyszukiwanie i konwertowanie rąk z notatnika.

Pozdrawiam.
  • 4 odpowiedzi
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 24 126
      Cześć,

jaki masz system operacyjny? Czy uruchamiasz program jako administrator?

Co oznacza, że "sam się wyłącza"? Czy w listwie pokazuje się w ogóle symbol SideKick'a?

Wprawdzie sporo pytań, ale bez odpowiedzi na nie, trudno dalej coś poradzić.

Pozdrawiam
    • hakirim
      hakirim
      Brąz
      Jednak odpowiem na wszystkie bez problemu. :)
      System op. to Winows 7 HE 32bit, program uruchamiam z konta administratora, w zasadzie to mój laptop i nie ma na nim innych kont oprócz gościa, więc chcąc nie chcąc - uruchamiam jako administrator.

Symbol się pokazuje, czasem nawet włączę go aby coś tam zobaczyć
      (jeżeli zdążę), potem przez chwilę działa lub nie - bo nawet podczas jego przeglądania niespodziewanie potrafi się wyłączyć, po prostu znika okno i ikona z listwy i tyle. Bez komunikatów. A czasem jest też tak, że po prostu włączam go, gram sobie sesje, potem chcę w niego wejść aby pooglądać i analizować ręcę tu nie ma ikony. A po włączeniu okazuje się, że żadnej ręki nie zapisało.

To w sumie wszystko co mogę powiedzieć. :P

Pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie problemem.
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 24 126
      Cześć,

miałem nadzieję, że może jakiś antywirus blokuje działanie programu, ale po Twoim opisie nie wygląda na to.

Czy używasz jakiegoś trackera (Hold'em Manager lub Poker Tracker) i czy z wyłączonym trackerem problem nadal występuje?

Jeżeli nic nie pomaga, proponuje napisać do programistów SideKicka:

- Spakuj folder “Logs” SideKicka i wyślij go na adres application-services@pokerstrategy.com

- Folder ten w Windows 7 możesz znaleźć pod adresem: %LOCALAPPDATA%\PokerStrategy.com\PokerStrategy.com Sidekick

W mailu opisz problem, podaj nazwę systemu operacyjnego. Mam nadzieję, że uda się rozwiązać Wasze problemy.

Pozdrawiam.
    • hakirim
      hakirim
      Brąz
      Dzięki za pomoc.

Wygląda na to, że chodzi o brak zgody na połączenie z siecią, ALE te okienko do zatwierdzania raz się pojawia a raz nie, kiedy się pojawi, zatwierdzam i program działa ok.

Pozdrawiam.