100 BI na zoom50 FR w 32dni

• frami
      frami
      Brąz
      na forum od: 14.11.2010 Posty: 96
      Witam

Tonący podobno brzytwy się chwyta wiec i ja posunę się do ostateczności i napiszę na forum publicznym o moich planach na najbliższe 32 dni. Zabieg ten ma na celu zwiększenie szans powodzenia dla tego heppeningu :] a przede wszystkim ogarnięcie i ustematyzowanie rzeczy okołopokerowych.
      Cel pokrótce to 100bi na zoom50 (profit-EV+rakeback). Rozwijając troszkę temat to potrzebuje ok 124 851 rozdań z winrate 6,2bb/100. Z miejsca przepraszam pokerowych purystów którzy pomyślą: "jak można grać pod konkretny profit przecież to prowadzi do jednego tilt, torba itd...so bad" wiec odpowiadam: to mój problem który ma podnieść poziom atrakcji podczas czelendzu :D i dowiedzenia sie troszkę więcej o sobie.
      Prawdopodobieństwo że się uda oceniam mniej więcej jak wygarnie AI pre z A9s vs AA wiec moje wpisy będą raczej rozliczaniem się przed samym sobą i znalezieniem odpowiedzi dlaczego się nie udało. Szanse na taki winrte oceniam na 50% :nh wolumen 23%( muszę zwiększyć go o 100% od średniej z ostatnich 3 m-cy :s_biggrin:

Myślę że jeśli znajdą się osoby które śledzą wątek to chętnie napiszę coś więcej o tym, jakieś HH bo na forum wierze że jest kilka osób grających te gierki i oprócz cyferek podzielę się też przeżyciami jakie targają duszą młodego człowieka na jego drodze do tego buńczucznego celu :facepalm: .
      Od razu zaznaczam że czelendz jest moim drugim priorytetem na październik wiec jeśli wariancja w życiu nie będzie po mojej stronie to akcję mogę zawiesić/przerwać nawet jutro.
      Troszkę przydługawo wiec let's play some cards :fuckyeah.
      Plan na dziś 6k rozdań.
  • 47 odpowiedzi
    • BleakAmaranth
      BleakAmaranth
      Black
      na forum od: 22.12.2010 Posty: 2 111
      trzymam kciuki :f_thumbsup:
    • ChildInTime91
      ChildInTime91
      Brąz
      na forum od: 10.09.2012 Posty: 167
      good luck :)
      Nie gram tak wysoko jeszcze, ale oglądanie takich wyzwań z perspektywy pokerowych młokosów typu: ja, jest mocno budujące. ;)
    • frami
      frami
      Brąz
      Napisane przez ChildInTime91
      good luck :)
      Nie gram tak wysoko jeszcze, ale oglądanie takich wyzwań z perspektywy pokerowych młokosów typu: ja, jest mocno budujące. ;)
      Pisane jest to też ku pokrzepieniu serc:) . W następnym wpisie napiszę dlaczego uważam że zwiększenie vol o 100% ma szanse powodzenia.
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 24 126
      W takim razie życzę powodzenia i czekam na ciekawe wpisy.
    • maroon99
      maroon99
      Brąz
      na forum od: 14.03.2011 Posty: 148
      Ja również będę śledził Twój wątek i ciekaw jestem jaki będzie finał tego grindu ;)
    • Beseventh
      Beseventh
      Brąz
      na forum od: 06.01.2010 Posty: 2 519
      Pokaz ,ze dasz rade !
    • JohnyMighty
      JohnyMighty
      Brąz
      na forum od: 01.03.2012 Posty: 1 925
      . bede sledzil i GL !
    • DieHardPL
      DieHardPL
      Złoto
      na forum od: 25.11.2009 Posty: 545
      Doświadczam ostatnio co nieco skutków podwajania volume i wpływu na winrate nie mniej gl gl!
    • frami
      frami
      Brąz
      Dziękuje wszystkim za słowa otuchy, oczywiście postaram się nie zawieść... przynajmniej jeśli chodzi o wpisy ;) .
      Jak zamierzam zagrać 125k rozdań (wiem ze dla niektórych to naprawdę niewielka ilość ale dla mnie to jest ok.160 godz gry- co nie przydarzyło mi się w życiu AINEC ? Ano mam plan a to już podobno połowa sukcesu-grafik:

Poniedziałek - 6k rozdań ok 8h gry
      Wtorek - 4,5k rozdań 6h gry
      Sroda - 6k rozdań ok 8h gry
      Czwartek - 6k rozdań ok 8h gry
      Piatek-Niedziela- 3k rozdań ok 4h gry

Plan jest żeby grac to miedzy 8 a 17ta. Niby nic szczególnego ale tak sprytnie stworzony grafik zawiera dwa bufory bezpieczeństwa:
      1) jeżeli coś mi wypadnie w tygodniu będę się starał nadrobić zaległości grając po 17tej;
      2) Pt-niedziela mam na nadrobienie/nadgonienie/odpoczynek;
      Jestem naprawdę ciekaw jak to się ułoży bo do tej pory granie po godzinie 20tej (funkcjonuje w godz 6-22)jak również więcej niż 6godz w ciągu dnia kończyło się zwykle baaardzo źle i do tej pory starałem się omijać te godziny (co w long runie mogło być właściwym podejściem-zwrócił na to uwagę DieHardPL) -ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :s_cool:

Napisałem że szanse na winrate 6.2bb/100 mam 50%przy 80godz gry przy 160 moze być ciężko. W sumie to zawsze jest opcja że winrate będzie wyższy wtedy tych godz będzie mniej ale aż tak bardzo to nie zależy mi na znalezieniu się w gronie kandydatów do programu :"Spot the Looney" :f_biggrin:

Nie w jaki sposób wpisywać cyferki podsumowujące moją grę. Myślę że tak będzie ok:

-1 - dien czelendzu / 2,7k -hands/ 2bi -total bi win(EV)- w zaokrągleniu+XXbi za rakeback (będę dodawał po 1bi za każde 5500 rozegranych rozdań)/ pace (żeby nie było zbyt wiele przecinków to co 8dni ma to być 25bi i to uznaje za tempo) . Pewnie jakiś wykres też siadzie ale do mnie to bardziej przemawia, wiec:

-1 / 2,7k / 2bi+0bi / pace 25bi
      -tempo na dzis 4,5k hands -EV 3,5k hands

uffff formalnosci za nami :s_ugly:
    • Jatzek3
      Jatzek3
      Brąz
      na forum od: 30.10.2009 Posty: 1 361
      Miałem podobny plan na październik, żeby wygrać 100BI Jak Tobie to nie przeszkadza to moge dołączyć do challangu, ja sobie dałem czas 31 dni czyli do końca miesiąca.

Sądze, że powinno się udać jak będe siedział całymi wieczorami. Pozdrawiam
    • olaolaolas
      olaolaolas
      Brąz
      na forum od: 20.03.2013 Posty: 272
      powodzenia. Ciekawie się zapowiada więc trzeba śledzić wątek :D
    • frami
      frami
      Brąz
      Napisane przez Jatzek3
      Miałem podobny plan na październik, żeby wygrać 100BI Jak Tobie to nie przeszkadza to moge dołączyć do challangu, ja sobie dałem czas 31 dni czyli do końca miesiąca.
      Zapraszam, cała przyjemność po mojej stronie:) . Napisz coś więcej tj. SH czy FR, czy miałeś już miesiąc 100bi itp., updejtuj i powodzenia !

To że jestem po 3h gry b/e nie tiltuje tak bardzo jak to że jeszcze żadnej 72o nie wygrałem :evil:
    • jociasija
      jociasija
      Złoto
      na forum od: 10.03.2010 Posty: 616
      72s chyba:) gl!
    • Woocash
      Woocash
      Brąz
      na forum od: 11.06.2010 Posty: 1 865
      Będę śledizł! :D
    • frami
      frami
      Brąz
      Napisane przez jociasija
      72s chyba:) gl!
      suuuited :facepalm: ...straciłem wszelką nadzieję :s_frown:
    • Jatzek3
      Jatzek3
      Brąz
      Yup suited, dzisaij 3 razy wygrałem 72o, ale kasy za nie nie dostane.

Gram NL50 na Starsach i NL100 oraz NL50 na Party FR, misiąca nie było żebym wygrał 100bi, ale 30 dni tak. jakoś od połowy sierpnia do połowy września, miałem good runa i udało mi się to bardzo szybko, ale moim celem wczesniej było żeby wygrać w miesiącu 5000$ do końca roku stąd ten challenge.

Ostatnio jestem BE i mam nadzieje że passa minie niedługo. Tak czy siak, pomimo tego na solidnej próbce mam bardzo wysoki WR i jeżeli bedzie dalej tak szło jak w tym roku top bez problemu się uda
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 24 126
      Widzę, że ekipa w challengu się powiększyła. Powodzenia Jatzek3 :s_thumbsup:
    • frami
      frami
      Brąz
      2 dzień / 5,4k / 2bi+0bi / pace(8 dni)-25bi

Wczoraj grałem mało i źle;/ dziś liczę na solidne 4k hands i ze wrzucę jakieś ręce. Zapowiada się pracowity weekend.
    • Jatzek3
      Jatzek3
      Brąz
      Ja wczoraj 5k handsó,w -2bi winings ,EV +2Bi. Poszedł jeden spazz na setkach, ogólnie nie było źle tylko szczęście nie dopisało.

Ten challenge rzeczywiście nie jest aż tak mocno + EV, ponieważ wczoraj przez ostatnie 30min grałem swoje cGame i nie robiłem przerw w grze. Trzeba będzie to poprawić