[PT4] nie pobier rak

• 9 odpowiedzi
    • Krzysiek02
      Krzysiek02
      Brąz
      na forum od: 22.07.2009 Posty: 409
      Napisane przez Cantona778
      hej ,
      naciskam get hands while playing i nie pobiera rak. why? setup wizard ustawilem recznie ale wszystko sie niby zgadza...
      Soft i zapis rąk w jez. Angielskim?
    • Cantona778
      Cantona778
      Brąz
      na forum od: 02.07.2010 Posty: 1 776
      tak") juz sobie poradzilem. Natomiast nie zmienia mi hud teraz pozycji:/'jak przeciwnicy sie zmienia on dalej wyswietla staty tego pierwWarning:

PokerStars: Encountered cancelled hand history.

(Hand #104767909510)
      01:00:52 am: Error: PokerStars: Invalid pot size/winnings for hand #104767953103 (raked pot: $0.20; total winnings: $0.00) (Hand #104767953103)
      szego;/

o co chodzi?
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 537
      Witaj Cantona778,

Założyłeś w dziale pomocy technicznej już 99 wątków, ale widzę, że dalej masz problemy z opisaniem problemu :s_ugly:

Zacznij od dokładnego obejrzenia filmu dotyczącego PokerTrackera 4:
      -> PokerTracker 4 - wprowadzenie
      W tym temacie koniecznie otwórz spiler i także obejrzyj zamieszczone tam filmy: PokerTracker 4: wyłączna oferta, przydatne linki oraz filmy.

Gdzie są screeny z ustawieniami PokerTracker4 oraz preferowanego miejsca w PokerStars? Bez tego dalej nie ruszymy.

Część rozdań może zawierać błędy (pliki .txt są na nie narażone), dlatego czasem wyniki w PokerTrackerze różnią się od tych w poker roomie. Jednak częściej będzie to wina języka PL.

Pozdrawiam.
    • Cantona778
      Cantona778
      Brąz
      Napisane przez Skibcio
      Witaj Cantona778,

Zacznij od dokładnego obejrzenia filmu dotyczącego PokerTrackera 4:
      -> PokerTracker 4 - wprowadzenie

Ja w miare ogarniam PT4 i gdyby to bylo takie proste to bym nie prosil o pomoc.

W tym temacie koniecznie otwórz spiler i także obejrzyj zamieszczone tam filmy: PokerTracker 4: wyłączna oferta, przydatne linki oraz filmy.

Gdzie są screeny z ustawieniami PokerTracker4 oraz preferowanego miejsca w PokerStars? Bez tego dalej nie ruszymy.

Część rozdań może zawierać błędy (pliki .txt są na nie narażone), dlatego czasem wyniki w PokerTrackerze różnią się od tych w poker roomie. Jednak częściej będzie to wina języka PL.

Pozdrawiam.
      tu jest problem?tylko nie wiem co on chce..

• Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Dużo masz takich uszkodzonych rozdań? Tak jak wcześniej wspomniałem problemem najczęściej jest historia rozdań w języku polskim. Na PokerStars możesz mieć oprogramowanie oraz historię rozdań w dwóch różnych językach.

Dużo masz rąk oznaczonych jako "Duplicates" tak po kilku-kilkunastu minutach gry?

Nie wkleiłeś screenów z ustawieniami preferowanego miejsca na PokerStars oraz PokerTrackerze.
    • Cantona778
      Cantona778
      Brąz
      Masz racje, mialem historie rozdan w ogole nie zaznaczana zeby ja zapisywalo na to wychodzi :)

edit: a jednak nie :rage:

pobiera rece natomiast hud sie zamienia pozycjami. Raz jest ok, a zaraz moj nick jest pod innym graczem:/

• Cantona778
      Cantona778
      Brąz
      :rage:
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Zaznaczyłeś Autocenter w PokerStars oraz miejsce w lewym rogu stołu to są dwa inne miejsca... a w PokerTrackerze ustawiłeś jeszcze inne miejsce. Musisz się zdecydować.
    • Cantona778
      Cantona778
      Brąz
      Dzieki :) niestety P* mnie przejrzal i nie zagram juz na polskim P*. Jestem we Francji i vpn nie pomogl:/