[HM2] Wyświetlanie wszystkich moich statystyk przez HUD

• werter18
      werter18
      Srebro
      na forum od: 25.04.2012 Posty: 126
      Witam zainstalowalem sobie HM2 ustawiłem HUDa i pieknie ładnie wyświetla staty na innych graczy na niektórych juz mialem po pare tysiecy rąk ale moje statystyki są uaktualniane co stolik od nowa mimo iż mam ustawione by wyświetlał wszystkie ręce, gdy odpalam w HM2 replay to wyświetla mi tam prawidłowe statystyki na 18k rąk, ktoś sie orientuje o co w tym chodzi i gdzie sie to zmienia by wyświetlało wszystkie staty rozegrane na danym limicie.
  • 5 odpowiedzi
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

spójrz na ten screen:

Powinno pomóc.

Pozdrawiam
    • werter18
      werter18
      Srebro
      Jasne w replayerze moge ustawić ilość ostatnich rąk z jakich chce widzec statystyki ale mi chodzi ze w trakcie gry jest to tylko probka tej ilości rąk która akurat na tym stole rozegralem, i nie ważne czy zmieniam tam na 'normal' czy 'session' staty zmieniaja się tylko dla przeciwników a moje są cały czas tylko z aktualnej sesji.
      Wcześniej mogłem się nie jasno wyrazić bo chodziło mi o to że w replayerze wyświetla dobrze probkę kliku k rąk a w aktywnym stoliku tylko przed chwila rozegrane rece a chciałbym wszystkie.
    • Gimliii1
      Gimliii1
      Brąz
      na forum od: 20.08.2012 Posty: 44
      Hi.
      To jest normalne, że wyświetlają się Twoje aktualne statystyki. Chodzi o to żebyś wiedział w jaki sposób jesteś postrzegany przez innych graczy przy stole. Z tego co się orientuję to nie można tego zmienić.
    • werter18
      werter18
      Srebro
      w takim razie skoro sie nie da to trudno :D no właśnie wydawało mi sie raczej że przeciwnicy maja na mnie wiekszą próbke rąk niz tylko tyle co przy aktualnym stoliku dlatego chcialem żeby wyświetlały się wszystkie, jakby ktoś jednak stwierdził ze się da to chetnie go wysłucham :D salyk, Gimliii1 dzieki za pomoc :sdrink
    • venatici
      venatici
      Brąz
      na forum od: 15.03.2010 Posty: 3 014
      Witam,

tak jak napisal Gimliii1, jest to jak najbardziej normalne i nie mozna tego zmienic.

Wiekszosc graczy nie potrzebuje swoich pelnych statystyk podczas gry, a statystyki jakie maja przy danym stoliku mowia im jaki mniej wiecej maja na danym stoliku image.

Pozdrawiam