[inne] NoteCaddy czy warto?

• 3 odpowiedzi
    • KubaZaszywacz
      KubaZaszywacz
      Brąz
      na forum od: 07.03.2010 Posty: 405
      Samo NC jest średnio przydatne, zawsze jakieś info daje, ale notatki są zbyt ogólne moim zdaniem.

Fajne jest NC Edge, czyli pakiet notatek do tego, ale kosztuje następne 99$ i na zoomie strasznie muli, więc nie zawsze zdążą Ci się wczytać statystyki i notatki.

W skrócie:
      Poniżej NL200 raczej mało przydatne, wszystkie ważne leaki można wyłapać przy pomocy dostępnych już statystyk w HM2.
    • japierdziele
      japierdziele
      Brąz
      na forum od: 17.07.2010 Posty: 228
      Siema, jakiś czas temu yac przedstawiał możliwości tego programu, jak nie widziałeś to się zapoznaj i będziesz miał już jakiś ogląd na sprawę -> Video -> szukaj -> notecaddy

Trochę korzystałem, jednak ostatecznie przesiadłem się na PT4 i NoteTrackera z racji jego niezawodności/wydajności. Jeśli chodzi o moje wrażenia to Note Caddy >> od NoteTrackera. Jeśli wbudowane definicje są zbyt ogólne to zawsze można zdefiniować wszystko od nowa pod siebie, w tym właśnie polega jego siła ;)
    • dbrzoza86
      dbrzoza86
      Brąz
      na forum od: 22.06.2011 Posty: 177
      Witaj Marciewicz wg mnie bardzo przydatny program, jednak uważam że grając mikro nie potrzeba jego pelnej wersji, w zupelnosci wystarczy to co zawiera się w wersji standardowej hm2. Jednak wraz ze wzrostem limitów narzędzie jak najbardziej bardzo pomocne, więc jeśli zakup to kwestia max kilku BI to jak najbardziej polecam.

poniżej podaje link do filmów o notecaddy :

Link do filmów.