[PT4] [PT4] Pytanie kupno

• Garggamel
      Garggamel
      Złoto
      na forum od: 13.09.2013 Posty: 735
      Witam Panowie.
      Chciałbym zakupić PT4, na stronce pisze , że max subskrypcja to rok?!
      Mam rozumieć, że on działa tylko rok, a po tym czasie trzeba znowu zapłacić za pełną wersję? Czy może jakoś inaczej, nigdy nie miałem trackera proszę o pomoc.
  • 8 odpowiedzi
    • Mienso24
      Mienso24
      Brąz
      na forum od: 26.09.2010 Posty: 1 319
      Witam Serdecznie :D

Ja proponuje ściągnąć darmowego miesięcznego triala i używać przez ten czas za darmo. Zobaczysz jak to wygląda i czy Ci odpowiada - po co marnować pieniądze już na samym początku przygody z pokerem.

1. Link z informacjami z PS odnośnie PT4
      PokerTracker 4: wyłączna oferta, przydatne linki oraz filmy

2. Link do wersji TRial (bonus od PS )
      http://pl.pokerstrategy.com/news/pokerstrategy/Wypr%C3%B3buj-PokerTrackera-4-za-darmo-i-wygraj-pakiet-EPT-San-Remo!_76149/

Pozdrawiam
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 537
      Witaj Garggamel,

Sprawdź co kupujesz :s_wink:

Licencja na PokerTrackera jest nieograniczona czasowo. Jednak jest jeszcze program TableTracker to przeglądania stołów i wyszukiwania słabszych graczy, na program ten licencja jest udzielana czasowo.

Pozdrawiam.
    • japierdziele
      japierdziele
      Brąz
      na forum od: 17.07.2010 Posty: 228
      @Garggamel - Pierwsze słyszę, coś musiałeś chyba pomieszać. Zarzuć tym linkiem, gdzie pisze że na rok. Upewniłem się i mam bezterminowo.
    • Garggamel
      Garggamel
      Złoto
      Racja Panowie , mój błąd , faktycznie Table tracker jest czasówką, a PT4 na "zawsze". Jeszcze raz przepraszam za zamieszanie :fdrink .
      Mam oczywiście trial i teraz pytanko, czy nie jest problemem jeśli ktoś inny mi zakupi pełną wersję PT4 small stakes, tzn. np. z kolegi netellera pójdzie do nich płatność a ja będę właścicielem programu i tylko ja będę go używał, to nie jest problem?
      Rozumiem też że kupujemy tak naprawdę Registration Code, który wpisujemy w Trial i mamy pełną wersję?
    • Mienso24
      Mienso24
      Brąz
      na forum od: 26.09.2010 Posty: 1 319
      Napisane przez Garggamel

Rozumiem też że kupujemy tak naprawdę Registration Code, który wpisujemy w Trial i mamy pełną wersję?
      Dostajemy 2 Registration Code : na 2 różne IP .
      tak wpisujemy w trial ;)

P.S Na 90% nie ma problemu z tym, że kto inny płaci ( musi ci odpowiedzieć osoba, która robiła identycznie)
      dodatkowo mozesz mieć PT4 za free
      https://www.pokertracker.com/get-it-free/
    • Garggamel
      Garggamel
      Złoto
      Dzięki Mienso24 :fdrink

To jeszcze proszę kogoś świadomego o odpowiedź na:

Mam oczywiście trial i teraz pytanko, czy nie jest problemem jeśli ktoś inny mi zakupi pełną wersję PT4 small stakes, tzn. np. z kolegi netellera pójdzie do nich płatność a ja będę właścicielem programu i tylko ja będę go używał, to nie jest problem?
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 537
      To odpowiedz sobie na pytanie: jeśli kupisz program z konta kolegi na którego zarejestrowany jest Netteler to kto będzie właścicielem programu? Skąd support może wiedzieć, że np. nie pożyczyłeś bez pytania konta i pieniędzy innej osoby do zapłacenia za program?

Jesteśmy, a przynajmniej powinniśmy być osobami dorosłymi, wypadałoby zarządzać samemu własnymi środkami. Niestety nie wiem jak support rozpatrzy Twoją sytuację, nie spotkałem się z tym do tej pory.
    • Garggamel
      Garggamel
      Złoto
      Dziękuję za sprostowanie. Dzięki Mienso24.
      Tu nie chodzi o samodzielne zarządzanie środkami tylko o coś innego :] .
      Ale zrobię tak żeby było dobrze jeszcze raz dziękuję :fdrink .

---------------------------------------------------------------------------------------------
      EDIT: :rolleyes:

Chce zakupić tego PT4 przy pomocy Neteller. Na stronce PT, na konću po uzupełnieniu wersji jaką chcę kupić należy dla Neteller wpisać:
      NETELLER Account ID i NETELLER Secure ID - to rozumiem.
      Ale teraz gdzie ja mam im w czasie tranzakcji emaila podać na którego po zapłacie wysyłają te 2 Registration Code ? Czy w jakiś inny sposób je dostane?