mtt

• maestrowithluck
      maestrowithluck
      Brąz
      na forum od: 16.08.2013 Posty: 81
      Hej mam dosyć krótki staż gram micro MTT wydaję mi się że jestem niezły , ale wiele turnieji grałem na prawdę dobrze ale odpadałem często jak ostatni frajer mając duży stak i duża przewagę nad przeciwnikami zupełnie bez potrzeby ale pracuję nad tym i są efekty najwieksza zaletą są ready typu takiego http://www.boomplayer.com/poker-hands/Boom/4967492_5403DCB14A na MTT szybko się potrafię ze stakować i dobrze wykorzystać to co się dzieje dobrze czytam przeciników z którymi gram przy stole na cashu i zoomie jestem słaby nudzi mnie to SnG jeszcze okey dlatego wcześniej wypłacilem 400 $ . Miesiąc temu około troszke mniej bo poszedłem na zooma na wysokie stawki gdzie w jednym rozdaniu przegrałem 50 na rollu 150 wtedy hah ale cóż to jest mój profil http://nl.pokerprolabs.com/bluffmeokk/pokerstars oprócz tych turnieju to jeszcze w SnG 2.50 turbo miałem 126 pierwsze miejsce i na privelage 70 4 miejsce w tym miesiącu i ja się pytam was czy ja mam jakieś szanse na jakiś choćby nie wielki staking dużo mi nie potrzeba na full tilcie i na pokerstars to nawet lepiej jak miałem 5 10 15 dolarów to wtedy najwięcej mi wchodziło na SnG i na MTT .
  • 15 odpowiedzi
    • shookata
      shookata
      Brąz
      na forum od: 23.08.2013 Posty: 130
      Bez szans, rob wieksza probke :sdrink
    • maestrowithluck
      maestrowithluck
      Brąz
      no ale z czym nie będę miał w tym miechu kasy .. i dlatego się pytam no ale cóż rozumiem to jak nie ma szans to trudno.. w kazdym razie chodzi mi o na prawdę niskie kwoty ;) wiele mi nie potrzeba
    • johnybravo80
      johnybravo80
      Brąz
      na forum od: 04.02.2011 Posty: 1 824
      A teraz jeszcze raz. Ale po polsku, tak aby to można było zrozumieć. Tam gdzie trzeba dodwć przecinek, kropkę. Trochę więcej wielkich liter. I nie musi to być idealna polszczyzna.
    • maestrowithluck
      maestrowithluck
      Brąz
      rozumiem , że jest to forum polskiego o ortografi i interpuncki i dostaje jedynk.
    • rafalk100
      rafalk100
      Brąz
      na forum od: 17.11.2008 Posty: 2 285
      :facepalm:
    • OzzyM
      OzzyM
      Brąz
      na forum od: 18.07.2010 Posty: 3 945
      Niestety doświadczenie pokazuje, że bardzo często nieumiejętność zbudowania poprawnego zdania w języku ojczystym dość ściśle wiąże się z brakiem talentu do gry w pokera. :rolleyes:
    • uczniak
      uczniak
      Trener
      Trener
      na forum od: 05.10.2012 Posty: 1 563
      Napisane przez OzzyM
      Niestety doświadczenie pokazuje, że bardzo często nieumiejętność zbudowania poprawnego zdania w języku ojczystym dość ściśle wiąże się z brakiem talentu do gry w pokera. :rolleyes:
      Ozzy gdyby było to zawsze wprost proporcjonalne miałbyś już kilka bransoletek w kolekcji :s_p:
    • xiondz77
      xiondz77
      Brąz
      na forum od: 15.06.2008 Posty: 1 854
      Ałć :nh
    • maestrowithluck
      maestrowithluck
      Brąz
      Napisane przez OzzyM
      Niestety doświadczenie pokazuje , że bardzo często przemądrzałość dość ściśle wiąże się z brakiem akceptacji wśród społeczeństwa i często też twarzą bezmózgiego Yeti
    • OzzyM
      OzzyM
      Brąz
      na forum od: 18.07.2010 Posty: 3 945
      Jestem pod wrażeniem metod dyplomacyjnych, które stosują na forum nowi użytkownicy szukający stakingu :D
    • tras
      tras
      Brąz
      na forum od: 22.11.2007 Posty: 547
      Napisane przez maestrowithluck
      Napisane przez OzzyM
      Niestety doświadczenie pokazuje , że bardzo często przemądrzałość dość ściśle wiąże się z brakiem akceptacji wśród społeczeństwa i często też twarzą bezmózgiego Yeti
      Nie wiem o co się czepiasz, Twój pierwszy post jest zupełnie niezrozumiały.
    • maestrowithluck
      maestrowithluck
      Brąz
      Napisane przez OzzyM
      Jestem pod wrażeniem metod dyplomacyjnych, które stosują na forum nowi użytkownicy szukający stakingu :D
      Pewnie wolisz jak Ci wszyscy wchodzą do dupska ; > i Ci mówią jaki Ty to zajebisty nie jesteś Jezusku pokera ;) . W sumie latasz mi i powiewasz generalnie temat można zamknąć/skasować .
    • nutritio
      nutritio
      Złoto
      na forum od: 25.10.2009 Posty: 600
      Napisane przez maestrowithluck
      Napisane przez OzzyM
      +1
    • kylsonn1
      kylsonn1
      Brąz
      na forum od: 06.11.2010 Posty: 1 775
      nie no musze to kropnąć :s_biggrin:
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 639
      Witaj maestrowithluck,

Jest to forum pokerowe, jednak nie zwalnia to Ciebie z obowiązku przestrzegania zasad poprawnej pisowni. Szanuj nasz język.

Zgodnie z Twoją sugestią wątek zamykam, a Tobie sugerowałbym nieco ochłonąć.

Pozdrawiam.