[PT4] Ta sama liczba duplicates

• Vedevip
      Vedevip
      Brąz
      na forum od: 07.02.2013 Posty: 99
      Hej! Kiedy uruchamiam pt4 za każdym razem po wciśnięciu get hands while playing rośnie mi liczba duplicates. Jednak po każdej sesji i na drugi dzień liczba duplicates zatrzymuje się na ilości 2497. Czy to normalne? Czy po prostu nie importuje mi nowych rąk? :f_frown:
  • 5 odpowiedzi
    • japierdziele
      japierdziele
      Brąz
      na forum od: 17.07.2010 Posty: 228
      Hej, Rzuć okiem tutaj:
      http://www.pokertracker.com/guides/PT4/tutorials/automated-hand-history-importing
      Mniej wiecej w połowie strony masz Auto Import Preferences
      Upewnij się że masz zaznaczone "Move processed files to".
      Jeśli tak to być może będziesz musiał wywalić ręcznie jakieś pliki ze starą historią.
    • Vedevip
      Vedevip
      Brąz
      Mam to zaznaczone jednak ścieżkę move processed files to mam ta sama co zapisuje mi rozdania w pokerstars.. Ale wydaje mi się że wszystko działa sprawnie tylko ciągle ta sama liczba duplicates mnie dziwi...
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 537
      Hej,

Dzięki japierdziele za pomoc ( :fdrink )

Vedevip PokerStars zapisuje rozdanie w folderze xxx, PokerTracker odnajduje nowe rozdanie więc je importuje i przenosi do folderu xxx, i teraz koło się od nowa rozpoczyna bo po przeniesieniu rozdania znowu pojawia się w folderze xxx więc od nowa PokerTracker je importuje i przenosi...

Folder z HH oraz z rozdaniami zaimportowanymi przez PokerTrackera nie może być taki sam. Musisz to zmienić, nie wiem tylko dlaczego ustawiłeś to w ten sposób :s_ugly:

Pozdrawiam.
    • Vedevip
      Vedevip
      Brąz
      Heh,miałem już tak automatycznie ustawione..tylko jeśli teraz zaloze nowy pusty folder i przypisze go do archiwizacji rozdan przez pt4, rozpozna on te stare rozdania które miałem w starym folderze? Czy może mam skopiować recznie wszystko do tego nowego pustego? ?(
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 537
      Automatycznie są to dwa różne foldery, musiałeś coś zmienić.

Nie musisz przenosić tych rozdań, to są tylko pliki tekstowe na podstawie których PokerTracker tworzy bazę danych i w niej (bazie) przechowuje rozdania. Możesz je przenieść/usunąć.