[HM2] Problem z HUD w replayerze

• zbxzbx
      zbxzbx
      Brąz
      na forum od: 24.06.2012 Posty: 571
      Witam

Problem polega na tym, że HM2 nie przełącza HUDa wraz z przełączaniem rozdań. Po przerzuceniu rozdania, w dalszym ciągu widać staty z poprzedniego rozdania.

Za każdym razem muszę w replayerze klikać options > show hud stats.
      Wtedy statystyki się resetują do odpowiednich, ale jest to mega wkurzające...
      Posiadam najnowszą wersję HM2.

pzdr
  • 12 odpowiedzi
    • blahblah12
      blahblah12
      Brąz
      na forum od: 28.11.2012 Posty: 1 464
      HM2 hand replayer

brak HUDa w replayerze

Nie znalazłem rozwiązania - stworzyłem nowy profil systemu Windows i zaczęło działać. Stąd wniosek, że coś musi być nie tak z ustawieniami.
    • socosoco
      socosoco
      Brąz
      na forum od: 12.09.2010 Posty: 943
      tez mam caly czas to samo :/
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Hejka,

hud options--> config properties--> Auto Z-order.

Czy po zmianie ustawienia problem występuje nadal?

Sam miałem ten problem i po którymś updacie rozwiązał się sam o dziwo. Może pomogłaby totalna reinstalacja HM2 z uprzednim wyeksportowaniem ustawień/handsów.

Pozdrawiam.
    • zbxzbx
      zbxzbx
      Brąz
      na forum od: 24.06.2012 Posty: 571
      Dalej lipa.

Z-order miałem włączony.
      W sumie mam już na to wygrzane, 2 kliknięcia podczas analizy to małe piwo, nie będe siał dla takiego g**na rozpierdzielu na kompie, ale dziękuje wszystkim za pomoc.

//
      Założenie nowego użytkownika w windowsie wiąże się z całkiem nowym setupem, więc tym bardziej mam to głęboko w poważaniu ;)

pzdr
    • PokerSprite
      PokerSprite
      Brąz
      na forum od: 13.01.2010 Posty: 744
      mam to samo po niedawnym updatcie ;//

rozwiązał ktoś ten problem??
    • JackSparow111
      JackSparow111
      Srebro
      na forum od: 24.01.2010 Posty: 80
      Z forum HM'a wynika że jest to spowodowane jakimś konfliktem pomiędzy konfiguracjami HUD'ów, zwłaszcza jeżeli mamy spersonalizowanego HUD'a

hud settings--> site options--> Make sure they're no overlapping/conflicting settings between the HUD configurations.

For example: you're making changes to a HUD configuration assigned to PokerStars, but the "default" HUD is assigned to "any site" ("any site" will include PokerStars, so then this HUD will be shown instead of the HUD configuration you're making changes to)

Czyli trzeba wejść: hud settings--> site options--> z okienka "Applied Configurations (no editing):" usunąć wszystkie powiązania (ja miałem jedno), zresetować HM'a (dla pewności :) ) i po restarcie ponownie wybrać swój domyślny HUD.

U mnie pomogło i HUD w replayerze działa jak powinien
    • PokerSprite
      PokerSprite
      Brąz
      możesz napisać dokładniej co tam zrobić?? bo niby usuwam powiązania ale daje zeby hud sie pojawiał trzeba odznaczać i zaznaczać "show hud stats"

niedług mam coaching za ciężkie pieniądze i będę klikał jak głupi i tracił czas :deadhappy:
    • amoratank
      amoratank
      Brąz
      na forum od: 10.05.2013 Posty: 1 003
      U mnie ta porada nie działa dalej musze klikać
    • PokerSprite
      PokerSprite
      Brąz
      Napisane przez amoratank
      U mnie ta porada nie działa dalej musze klikać
      no to jest nas dwóch.
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      na forum od: 27.08.2010 Posty: 4 587
      Poradnik: Holdem Manager 2

Pamiętajcie, żeby zrobić kopię zapasową pliku z rozszerzeniem .config

Jeśli problem dalej będzie występował, to niestety pozostanie mi polecić kontakt z supportem HM'A.
    • JackSparow111
      JackSparow111
      Srebro
      na forum od: 24.01.2010 Posty: 80
      Tak jak pisałem wyżej: hud settings--> site options--> z okienka "Applied Configurations (no editing):" usuń wszystkie powiązania i zobacz jak działa replayer. Powinien się wyświetlać domyślny HM-owski układ HUDa
      Jeżeli nic się nie zmieniło to nie mam pojęcia jak Ci pomóc, u mnie po zastosowaniu powyższego wszystko chodzi ok
    • PokerSprite
      PokerSprite
      Brąz
      Napisane przez innocent2102
      Poradnik: Holdem Manager 2

Pamiętajcie, żeby zrobić kopię zapasową pliku z rozszerzeniem .config

Jeśli problem dalej będzie występował, to niestety pozostanie mi polecić kontakt z supportem HM'A.
      Podziałało

Wielkie dzięki!!