[HM2] trial- brak HUD-a, rąk? szczegóły

• Vedevip
      Vedevip
      Brąz
      na forum od: 07.02.2013 Posty: 99
      Liczę na fachową pomoc, ponieważ jest to fachowa strona ;) Drodzy użytkownicy ps.com. Otóż 3 dni temu ściągnąłem sobie triala HM2. W trakcie instalacji zainstalował mi się microsoft net framework. Postgresa nie instalowałem ponieważ już mam na kompie. Przy uruchamianiu HM2 pojawił się komunikat o update, zostawiłem zaznaczone prompt for beta updates i dałem ok.

Za każdym razem jakieś 3 minuty po uruchomieniu pojawia się błąd: Hold em Manager has encountered a problem and neets to close. We are sorry for the inconvenience. Po wybraniu opcji send error report albo don't send zamyka mi hm2. Jednak jeśli tego nie ruszam, hm2 dalej hula w tle. Dalej...

Przeszedłem do import hands. Zaimportowało mi się automatycznie 3629 rąk ( nie są to wszystkie ręce które mam ), w każdym razie w zakładce reports i ustawieniu filtra na wszystkie ręce kiedykolwiek grane, w cash -> no hands found(dlaczego??). W zakładce tournament jest tylko kilka rąk z paru freerolli które kiedyś grałem... Po odpaleniu pokerstars i hm2 ciągle czeka na ręce i nie wyświetla HUD-a.
      Dodatkowe info: hand importing->auto import folders-> mam dodane:

1.C:\Documents and setting\Ja\Pulpit\Pokerstars\Handhistory +subfolders
      2.C:\Documents and setting\Ja\Dane aplikacji\HEM Data\Hands
      Obydwa archive to C:\HM2Archive

Zapisywanie historii rąk przez pokerstars:
      C:\Documents and setting\Ja\Pulpit\Pokerstars\Handhistory

W hm2 w hand importing -> import history -> mam tam z 10 dat, ponieważ próbowałem kilkanaście razy zaimportować ręce ale bez skutku próbowałem różnych sposobów ;/
      Oprogramowanie pokerstars mam w ang ; reinstalowalem juz hm2 3 razy,nie pomoglo

http://imageshack.us/photo/my-images/268/pwy.bmp/

Błagam o rady/pomoc będę cholernie wdzięczny ..
  • 4 odpowiedzi