[HM2] Wyjaśnienie statystyki

• olaolaolas
      olaolaolas
      Brąz
      na forum od: 20.03.2013 Posty: 272
      Witam. Cięgle konfiguruje HUD'a pod swoje potrzeby i właśnie interesuje mnie jak często przeciwnik folduje do stilla. Znalazłem w HM2 statystykę: TOT Fold to Steal. I moje pytanie brzmi:
      -czy ta statystyka wyświetla się gdy BB folduje do otwarcia tylko SB i BU?
      -czy ta statystyka wyświetla się gdy SB folduje do otwarcia BU?
      -czy ta statystyka NIE wyświetla się gdy np BB lub SB foldują do otwarcia kogoś z wczesnej pozycji?

Powiedzcie mi jak mam interpretować tą statystykę bo troszeczkę się w tym motam.
  • 2 odpowiedzi
    • CainBlleetharn
      CainBlleetharn
      Brąz
      na forum od: 20.06.2011 Posty: 466
      TOT znaczy po prostu total i jest to łączna wartość (średnia) tego jak często ktoś będąc na blindach folduje vs steal. Steal natomiast to jest Raise 1st z CO, BTN lub SB . Czyli wszyscy foldują akcja dochodzi do CO lub BTN lub SB który podbija (Raise 1st) czyli kradnie, i jeśli w tym momencie jesteś na SB lub BB i wciśniesz fold to Ci ta statysyka wzrośnie.

A zatem (zakładając że wyświetla się = zwiększa się) odpowiadam:
      1)Nie bo z CO też można kraść.
      2)Tak.
      3)Jeśli otwiera ktoś inny niż CO/BTN/SB = nie ma steala = nic się nie dzieje z tą statystyką.
    • olaolaolas
      olaolaolas
      Brąz
      na forum od: 20.03.2013 Posty: 272
      i o takie wyjaśnienie mi chodziło. Szybko, przejrzyście i profesjonalnie napisane! Wielkie dzięki